СК «Арсенал Страхування» виплатила близько 700 тис. грн. клієнту за договором КАСКО

02.12.2016
СК «Арсенал Страхування» виплатила близько 700 тис. грн. клієнту за договором КАСКО

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила 767 780 грн. своєму клієнту у зв’язку з ДТП. Подія відбулася на трасі Київ-Харків. Через несприятливі погодні умови водієві не вдалося справитися з керуванням, внаслідок чого автомобіль закрутило і знесло з дороги, спричинивши сильне зіткнення. На щастя, водій залишився живим та неушкодженим.

Вартість автомобіля клієнта становить понад 1,5 млн. грн. За оцінками експертів СТО, сума, необхідна для відновлення автомобіля – 767 780 грн. Згідно з умовами договору КАСКО «All Risks», який був укладений із клієнтом, була виплачена повна сума на відновлення авто.

Ніхто не очікує, що саме він може потрапити в таку ситуацію, тому для водія це стало чималим потрясінням.

«Я завжди розраховую на власні сили, тому і не був готовим до того, що в якийсь момент відчую, як автомобіль виходить з-під мого контролю. На щастя, все закінчилося добре. Щодо матеріальної сторони, то тут не було причин хвилюватися, бо автомобіль був застрахованим. А тепер я переконався, що і програма КАСКО «All Risks», і страхова компанія повністю виправдали очікування. Ніякої зайвої метушні з документами, все зрозуміло і швидко. Дякую Полтавській дирекції СК «Арсенал Страхування» за професіоналізм», - саме так прокоментував він цю подію.

Завдяки полісу страхування нашому клієнту вдалося швидко отримати компенсацію за неочікувані збитки, адже КАСКО «All Risks» – це гарантія повного захисту від будь-яких випадковостей, навіть якщо ДТП трапилося з вини постраждалого. Бажаємо нашим клієнтами бути обачливими та уникати подібних неприємностей.

Последние публикации
обо всем