Наші партнери

Отримай повну прозорість та контроль. Якісне страхове покриття, індивідуальний підхід та неухильне виконання зобов'язань.


Надійне партнерство

СК «Арсенал Страхування» - це група однодумців, які йдуть до єдиної мети, команда професіоналів страхового бізнесу. Компанія 18 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України.
advantage.text

500+

Високо кваліфікованих співробітників
advantage.text

50+

Підрозділів «Арсенал Страхування» по всій Україні

Партнерські страхування

Успішні кейси компанії | СК "Арсенал Страхування"
Авто
СК «Арсенал Страхування» виплатила власнику тягача автопоїзда 637 000 грн. в результаті ДТП

СК «Арсенал Страхування» виплатила власнику тягача автопоїзда 637 000 грн. в результаті ДТП

3 хв. 05 лютого 2018

16 січня 2018 року СК «Арсенал Страхування» здійснила значну виплату у розмірі 637 000 грн, за пошкоджений в результаті дорожньо-транспортної пригоди тягач SCANIA R420, 2011 року, застрахований на суму 1 400 000 грн.

Водій вантажівки, рухаючись трасою в Харківській області, не взяв до уваги стан дорожнього покриття, що спричинило занесення причепа на праву обочину проїжджої частини, і в результаті весь склад автопоїзда перекинувся у кювет.

Як це не прикро, але страхові випадки трапляються щодня, як з легковими, так і з грузовими транспортними засобами.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-ic.ua) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1,3 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Читать полностью
Авто
СК «Арсенал Страхування» виплатила 700 000 грн. за договором страхування КАСКО «ALL RISKS» внаслідок ДТП

СК «Арсенал Страхування» виплатила 700 000 грн. за договором страхування КАСКО «ALL RISKS» внаслідок ДТП

3 хв. 22 січня 2018

17 січня 2018 року СК «Арсенал Страхування» вкотре відшкодувала своєму клієнту значну суму в розмірі 700 000 грн за договором страхування КАСКО «ALL RISKS».

ДТП трапилося 18 грудня 2018 року у місті Запоріжжя. Причиною зіткнення автівок стало перелаштування з правої смуги в ліву. Не надавши переваги в русі Mercedes Benz GLE, 2015 року випуску, автомобіль марки Ланос спричинив дорожню аварію. Від удару водій Mercedes Benz GLE втратив управління і врізався в електроопору. В результаті автівка нашого клієнта постраждала тотально.

Так як Mercedes Benz GLE був застрахований з нульовою франшизою, його власник, сумарно з реалізацією залишків, отримав відшкодування у розмірі повної суми, на котру було застраховане авто, а саме 1 500 000 грн.

Зауважимо, що до даного страхового випадку, у клієнта було заявлено 7 страхових випадків загальною сумою на 150 000 грн. Але згідно наших договорів страхування, страхова сума відшкодування не зменшується в залежності від кількості страхових випадків, тому клієнт отримує відшкодування у повному розмірі.

Читать полностью
Авто
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала близько 70 тис грн. компанії «Галхімімпекс» внаслідок ДТП

СК «Арсенал Страхування» відшкодувала близько 70 тис грн. компанії «Галхімімпекс» внаслідок ДТП

4 хв. 02 березня 2017

8 січня 2017 року СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату обсягом 69 222 грн. Страховий випадок трапився із одним з транспортних засобів автомобільного парку «Галхімімпекс».

MERCEDES-BENZ GLE 350D COUPE 4MATIC був застрахований за програмою КАСКО «ALL RISKS», що включає в себе всі ризики та нульову франшизу. Так як автомобіль відноситься до преміум-сегменту, на ньому була встановлена спеціальна система захисту «BENISH GUARD», як бонус від страхової компанії.

Після того, як компанія відшкодувала необхідну для ремонту суму, ми отримали такі слова подяки від колективу компаній «Галхімсервіс» та «Галхімімпекс»: «Ми висловлюємо слова вдячності за професійне та якісне обслуговування працівникам Івано-Франківської регіональної дирекції Легінь Олександрі і Лукач Вероніці та компанії «Арсенал Страхування» в цілому за належне та швидке виконання своїх обов’язків згідно умов договору. Не помилимося, якщо скажемо ствердно, що ваша компанія на сьогодні – один з кращих гравців на ринку страхування! Дякуємо за співпрацю».

Нам завжди приємно отримувати хороші відгуки, адже задоволені клієнти – це найкращий показник того, що компанія якісно виконує свою роботу та рухається у вірному напрямку.

Вкотре підтверджується, що страхова програма КАСКО «ALL RISKS» гарантує матеріальну підтримку у разі непередбачуваних подій, а супутникова система «BENISH GUARD» – додатковий захист від викрадення.

ОСНОВНІ УМОВИ СТРАХУВАННЯ КАСКО:

- Франшиза 0% за ризиком ДТП.

- Ремонт на авторизованому СТО.

- Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

- Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Читать полностью
Авто
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнтам збитки у розмірі 1 594 598,4 грн. за ризиком викрадення автомобілів

СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнтам збитки у розмірі 1 594 598,4 грн. за ризиком викрадення автомобілів

6 хв. 03 листопада 2016

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила понад 1,5 мільйон гривень своїм клієнтам за фактом викрадення автомобілів. Перший випадок трапився 30 серпня в місті Черкаси на вулиці Байди Вишневецького. Власник автомобіля Lexus RX350, як зазвичай, близько 18:00 залишив свій автомобіль на стоянці, що не охороняється, неподалік від дому. Наступного ранку о восьмій годині, прийшовши на стоянку, він побачив лише порожнє місце там, де ще вчора стояло його авто. На щастя, автомобіль був застрахований за програмою КАСКО «ALL RISKS» на свою реальну ринкову вартість. Згідно з договором страхування, франшиза по ризику викрадення становила 5%, тому власник отримав відшкодування у сумі 786 600,00 грн.

Ще один випадок трапився в Києві. Чоловік приїхав до столиці у відрядження. Близько 21:00 водій залишив автомобіль на паркінгу готельно-ресторанного комплексу «Кідев». Вранці автомобіля вже не виявилося на місці стоянки. В результаті СК «Арсенал Страхування» виплатила 807 998,40 грн.

Обидва клієнти залишились задоволеними послугами компанії. Та, на жаль, статистика викрадень автомобілів залишається невтішною. Тому існують різні способи для кращого захисту та безпеки свого транспорту: ставити автомобілі на стоянки, що охороняються, встановлювати додаткові системи захисту, страхувати від ризику викрадення.

Популярністю серед клієнтів СК «Арсенал Страхування» є оформлення полісу КАСКО – страхування вашого автомобіля від непередбачуваних ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля, в тому числі і викрадення. Поліс КАСКО покриває такі випадки:

- Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. Незалежно від розташування транспортного засобу − в будь-який час, в будь-якому місці.

- Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих частин або додаткового обладнання внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, стихійного лиха, пожежі, вибуху, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів та ін.

Читать полностью
Авто
СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату в розмірі 711 021,42 грн. за договором КАСКО

СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату в розмірі 711 021,42 грн. за договором КАСКО

4 хв. 17 серпня 2016

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила 711 021,42 грн. своєму клієнту. Зазвичай, обставини складаються так, як ми цього найменше очікуємо. Власник автомобіля AUDI A8, як завжди, їхав по своїх справах знайомим маршрутом. Несподівано, з другорядної дороги, порушивши правила дорожнього руху, на головну смугу виїхав ВАЗ 2108, спричинивши ДТП. У результаті аварії були пошкоджені обидва автомобілі.

Вартість автомобіля нашого клієнта становить 1 млн. 850 тис. грн. За оцінками експертів СТО, сума на відновлення AUDI A8 склала 711 021,42 грн. Згідно з умовами договору КАСКО, власник отримав виплату на відновлення автомобіля в повному обсязі.

Як пізніше виявилося, у водія ВАЗ 2108, винуватця ДТП, був відсутній навіть поліс «Автоцивілки», що покриває матеріальну шкоду, заподіяну чужому транспортному засобу. Таким чином, якби у нашого клієнта не було оформлено страхового полісу КАСКО, вся відповідальність за скоєне ДТП та матеріальне відшкодування в сумі понад 700 тис. грн. впали б на плечі власника «вісімки». Які були б наслідки та терміни виплати, залишається тільки здогадуватися, але завдяки полісу КАСКО від СК «Арсенал Страхування» нашому клієнту вдалося швидко отримати компенсацію за неочікувані збитки, а винуватцю – уникнути великих матеріальних проблем.

КАСКО гарантує повний захист від будь-яких випадковостей. ОСНОВНІ УМОВИ СТРАХУВАННЯ КАСКО:

- Франшиза 0% за ризиком ДТП. Вам нічого не потрібно відшкодовувати самостійно.

- Ремонт на авторизованому СТО. Будьте впевнені у якості автосервісу, що обслуговує Ваш автомобіль!

Будь-який водій на законних підставахНе важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події: Ви, Ваш чоловік, або навіть подруга, – за наявності водійського посвідчення, страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом Ваше авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

Неагрегатна страхова сумаСкільки б у Вас не було аварій і відшкодувань при страхових випадках, Ви отримаєте всю суму страхового відшкодування без врахування попередніх виплат.

Нагадаємо, що нещодавно СК «Арсенал Страхування» запустила принципово новий, ексклюзивний на ринку страхування України продукт для жінок – КАСКО «АвтоЛеді». Це повноцінний страховий поліс, розроблений спеціально для Леді, з урахуванням усіх Їхніх потреб, створений вирішити будь-які проблеми в дорозі.

Читать полностью
Последние публикации
обо всем