Три роки за штурвалом: 10 ключових досягнень керуючих власників СК «Арсенал Страхування»

6 хв. 08 вересня 2015
Три роки за штурвалом: 10 ключових досягнень керуючих власників СК «Арсенал Страхування»

Саме три роки тому в компанію прийшли нові акціонери, кожен з яких очолив певну вертикаль бізнесу. До Максима Туза, який брав участь у 2005 році в створенні СК «Арсенал-Дніпро», приєдналися Олександр Солоп, Сергій і Марина Авдєєви, Олександр Козиний. Під управлінням нових акціонерів компанії вдалося досягнути унікальних результатів і стати найбільшим страховиком з українським капіталом на вітчизняному ринку.

Страхова Компанія «Арсенал-Дніпро» була створена у 2005 році в Дніпропетровську. Її правонаступником стала СК «Арсенал Страхування», і в 2010 році центральний офіс компанії був переведений до Києва.

СК «Арсенал Страхування» відрізняється тим, що управління компанією здійснюють самі власники, що займають позиції ТОП-менеджерів. Результати останніх трьох років роботи команди вражають:

1. Компанія стала найбільшим на ринку страховиком з українським капіталом за обсягом зібраних премій. Так, 2011 рік компанія закінчила із показником близько 330 млн. грн, а в 2014 році зібрала майже в два рази більше - 627 млн. грн. і з цим результатом увійшла до ТОП-3 найбільших страхових компаній України.

2. «Арсенал Страхування» сьогодні займає лідируючі позиції за основними напрямками бізнесу: входить в ТОП-5 по КАСКО, ТОП-10 по ДМС, ТОП-15 по ОСАГО.

3. Компанія є піонером і найбільшим гравцем на ринку високотехнологічних продажів коробкових продуктів через інтернет і партнерів - торговельні та банківські мережі.

За показником страхових виплат компанія також в числі лідерів. За підсумками першого кварталу страховик займає першу позицію за обсягом виплат зі страхування майна, у зв'язку з двома великими виплатами на 5,7 і 2,4 млн. Грн., А по КАСКО входить в ТОП-5.

5. Рівень задоволеності клієнтів згідно з даними внутрішнього незалежного опитування складає понад 92%.

6. Страховик, що починав свою діяльність в Дніпропетровську, тепер має розгалужену мережу представництв по всій Україні. Усього в компанії близько 50 регіональних підрозділів, в яких працює майже 500 співробітників.

7. З 2014 року в компанії діє власний колл-центр, що приймає до 3000 дзвінків на місяць. Також запущений власний медичний асистанс, який проводить врегулювання страхових випадків і надає послуги супроводу близько 50000 клієнтів компанії з добровільного медичного страхування.

8. З приходом нових акціонерів були укладені нові договори з великими міжнародними перестраховиками Hannover Re (Німеччина), SCOR (Франція), Partner Reinsurance Europe (Швейцарія), в результаті чого було збільшено обсяги перестрахувального покриття. Клієнти компанії можуть бути впевнені в отриманні страхового відшкодування в найкоротший строк і в повному обсязі.

9. Нові власники також активно будували партнерські продажі: отримали акредитації в основних банках України, інвестували в мережу власних представників у найбільших автодилерів, розвивали відносини з брокерами та лізинговими компаніями.

10. Новий менеджмент поєднав у компанії краще від двох підходів до ведення бізнесу - українського та європейського. Це дозволяє об'єднати світові стандарти, технологічність і підходи до бізнес-процесів з гнучкістю та оперативністю в управлінні. Крім того, в компанії панує дружня і майже сімейна атмосфера, в якій комфортно працювати і розвиватися усім співробітникам.

«Ця компанія для нас - не просто бізнес-проект, - стверджує Голова Правління «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв, - це все наше життя».

За словами керівника, у найближчі роки компанія не буде намагатися нарощувати обсяги продаж будь якою ціною, а сконцентрується на вдосконаленні сервісу і оновленні бізнес-процесів. Також протягом найближчих 6 місяців страховик планує перейти на нову IT-платформу у врегулюванні збитків та поліпшити показники роботи колл-центру.

Управляючі власники в трирічній перспективі планують не тільки утримувати компанію в п'ятірці лідерів, незважаючи на триваючу стагнацію ринку, але й увійти в трійку лідерів по всіх пріоритетних видах страхування, зокрема по КАСКО. Цьому сприятимуть високий рівень задоволеності клієнтів і, відповідно, великий відсоток пролонгацій договорів страхування.

Останні новини та статті