СК «Арсенал Страхування» виступила партнером ексклюзивної програми кредитування автомобілів Hyundai – «Hyundai Finance»

3 хв. 15 березня 2017
СК «Арсенал Страхування» виступила партнером ексклюзивної програми кредитування автомобілів Hyundai – «Hyundai Finance»

В рамках нової кредитної програми «Hyundai Finance» партнери «Хюндай Мотор Україна», СК «Арсенал Страхування» та АТ «ОТП Банк» створили найвигідніші умови придбання автомобілів Hyundai на українському ринку.

Програма передбачає просту процедуру отримання кредиту на будь-яке авто з модельного ряду Hyundai, що складається з трьох основних кроків: вибір марки автомобіля, оформлення кредитної заявки на його придбання у будь-якому дилерському центрі Hyundai, або у відділеннях ОТП Банку в Україні та отримання фінансування, згідно з умовами договору.

«Hyundai Finance» має цілий ряд переваг, включаючи швидке рішення про можливість отримання кредиту на суму до 1 000 000 грн. терміном до 7 років, початковий внесок у розмірі від 10%, зручну процентну ставку та відсутність комісій.

В тому числі, на партнерських засадах СК «Арсенал Страхування» надає можливість оформленнястрахового полісу КАСКО «ALL RISKS» за вигідним тарифом та умовами страхування. Договір передбачає гарантію захисту автомобіля від будь-якого пошкодження, або знищення внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, стихійного лиха, пожежі, вибуху, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів, а також – викрадення. В якості бонусу компанія надає місяць користування полісом в подарунок. Також клієнти автоматично стають власниками ко-брендингової карти «Global Auto Card» з різноманітними програмами лояльності.

«Завдяки розробці «Hyundai Finance» ми ще раз переконалися у тому, наскільки важливою є співпраця з перевіреними часом, надійними партнерами. Завдяки спільній роботі нам вдалося створити потужний продукт для клієнтів, з ексклюзивними умовами та додатковою системою бонусів. Так формується рівень довіри до бренду. СК «Арсенал Страхування» вкотре заявила про себе як про сильну та конкурентоспроможну компанію на страховому ринку України» – прокоментував Віталій Більчич, директор департаменту по роботі з ключовими партнерами СК «Арсенал Страхування».

CК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) – компанія №1 на національному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Вам може бути цікаво:

Останні новини та статті