СК «Арсенал Страхування» виплатила 1, 4 млн. грн. компанії «Позитрон GMBH» внаслідок пожежі

05.12.2016
СК «Арсенал Страхування» виплатила 1, 4 млн. грн. компанії «Позитрон GMBH» внаслідок пожежі

26 вересня 2016 року орієнтовно о 14:41 в приміщенні складу радіодеталей на підприємстві компанії «Позитрон GMBH», яке розташоване в місті Жовті Води, Дніпропетровської області, розпочалася пожежа. Загорання було виявлене співробітниками підприємства, про надзвичайну ситуацію відразу повідомили ДСНС м. Дніпра. Оперативна бригада вчасно прибула на місце інциденту і менш ніж за годину пожежу було ліквідовано. Як пізніше встановили працівники пожежної служби, ймовірною причиною пожежі стало коротке замикання електролампи денного освітлення.

Приміщення компанії «Позитрон GMBH» являє собою двоповерхову будівлю з цегляними стінами та перегородками, залізобетонним перекриттям та м'якою покрівлею. В результаті пожежі було знищено стіни, стелю, 4 вікна, стелажі та багато цінних радіодеталей. На щастя, постраждалих немає, та інцидент завдав великого матеріального збитку, загальна сума якого становить 1,4 млн. грн.

Майно компанії «Позитрон GMBH» було застрахованим в СК «Арсенал Страхування», тому за умовами страхового полісу було виплачено всю необхідну суму. Всі операції відбулися максимально швидко, тому постраждала сторона вдячна за якісні послуги та співпрацю.

«Величезне спасибі за допомогу в отриманні коштів. Залишилися тільки формальності. Чесно кажучи, не очікували, що так може працювати страхова компанія. Обіцяю подальшу співпрацю. Ще раз дякую!», – прокоментувала Катерина Франішина, головний бухгалтер компанії «Позитрон GMBH».

Помітно, що в Україні з’являється тенденція до страхування майна, і не лише великими підприємствами, а й меншими організаціями та приватними особами. І така тенденція цілком зрозуміла, адже це можливість уникнути фінансових труднощів в подібних ситуаціях. СК «Арсенал Страхування» – лідер серед українських страхових компаній по майну за версією журналу «Insurance TOP».

Останні публікації
про все