СК «Арсенал Страхування» відшкодує автовласнику збиток, заподіяний сильним дощем

10.08.2016
СК «Арсенал Страхування» відшкодує автовласнику збиток, заподіяний сильним дощем

Нещодавно в м. Харкові з автомобілем нашого клієнта трапився неприємний інцидент. В результаті сильного дощу, Porsche Panamera, припаркований на подвір’ї, опинився в глибокій калюжі. Вода проникла в салон і пошкодила електронні блоки, акустичну систему та підшипник.

Сума відшкодування – близько 50 000 тис. грн.. Якщо розцінювати збиток по стандартному набору ризиків КАСКО, то ця подія не є страховою, адже сильний дощ не кваліфікується як стихійне лихо. Але наш клієнт страхувався за програмою КАСКО «ALL RISKS» («Все Включено»), тому «зовнішній вплив інших випадкових, раптових та непередбачених подій» розцінюється як страховий ризик і цей збиток відшкодовується.

Ми не боїмося брати на себе відповідальність, а індивідуальний підхід до кожного клієнта – один із основних принципів роботи СК «Арсенал Страхування».

Нагадаємо, що нещодавно СК «Арсенал Страхування» запустила принципово новий, ексклюзивний на ринку страхування України продукт для жінок – КАСКО «АвтоЛеді». Це повноцінний страховий поліс, розроблений спеціально для Леді, з урахуванням усіх потреб, створений вирішити будь-які проблеми в дорозі.

Останні публікації
про все