Новий телевізор до 8 березня від «СК Арсенал Страхування»

13.03.2015
Новий телевізор до 8 березня від «СК Арсенал Страхування»

«СК «Арсенал Страхування» здійснила першу виплату в рамках нового страхового продукту «МАЙСТЕР СЕРВІС» у розмірі 33,5 тис. грн. за пошкоджений телевізор Sony.

У грудні 2014р. в одному з магазинів торговельної мережі "Фокстрот" Олександр з Києва придбав новий телевізор Sony. Його вартість становила 37 тис. грн. Вже через 2 місяці з моменту придбання техніки, в результаті падіння з висоти, телевізор був пошкоджений. Сервісна діагностика підтвердила, що відремонтувати його неможливо.

При оформленні товару клієнт відразу придбав і страховий захист, тим самим убезпечивши себе від додаткових фінансових витрат, пов'язаних як з проведенням діагностики, так і з придбанням ще одного нового телевізора, в даному випадку.

Механічні пошкодження техніки не потрапляють під дію гарантії. Тому, уберегти себе від «незапланованих сюрпризів» можливо лише завдяки страхуванню. Оформлення поліса відбувається безпосередньо в магазині та займає лічені хвилини. Кожен продавець-консультант може пояснити та допомогти застрахувати товар.

Навіщо Вам потрібен «Майстер Сервіс»?

Щоб захистити себе від фінансових втрат, які можуть виникнути при необхідності проведення діагностики та ремонту техніки, внаслідок наступних подій:

  • перепаду напруги в мережі;

  • механічних ушкоджень (у т.ч. падіння з висоти);

  • пошкодження рідиною.

Додатковими перевагами є:

• Можливість отримання технічної консультації за єдиним номером гарячої лінії;

• Можливість отримання дисконту на придбання іншої техніки*.

«Особливістю наших продуктів є покриття нестандартних ризиків, які, як правило, є винятками в страхуванні майна – коментує Олена Суторміна – Директор департаменту розвитку альтернативних продажів СК "Арсенал Страхування".

«Ми хочемо бути ближчими до клієнтів, тому надаємо якісний сервіс та максимально спрощуємо всі процеси, пов'язані не тільки з оформленням страховки, але й з отриманням страхової виплати.

Для наших клієнтів скорочено термін виплати до 3 робочих днів! Завдяки цьому в Олександра з'явилася можливість придбати новий телевізор вже до 8 березня!»

* Якщо під час дії договору «Майстер Сервіс» не відбулося страхової події, клієнт має право протягом місяця після закінчення дії договору в магазинах ТМ «Фокстрот» отримати знижку на придбання будь-яких товарів у розмірі до 100% від сплаченого страхового платежу (деталі акції необхідно уточнювати у продавців-консультантів).

Останні публікації
про все