Колл-центр «Арсенал Страхування» увійшов у ТОП-5 за якістю телефонного сервісу серед страховиків України

27.02.2016
Колл-центр «Арсенал Страхування» увійшов у ТОП-5 за якістю телефонного сервісу серед страховиків України

Українська Асоціація директ маркетингу презентувала результати дослідження якості телефонного обслуговування споживачів страхових компаній України за 2015 рік, за результатами якого страхова компанія «Арсенал Страхування» посіла 4-е місце в тематичних рейтингах «Управління спілкуванням в страхових компаніях» і «Процедурна частина».

Асоціацією було проаналізовано роботу контакт-центрів ТОП-20 провідних страхових компаній, які були відібрані за розміром страхових виплат по ОСЦПВ. Головною метою дослідників була об'єктивна оцінка підсумків діяльності контакт-центрів за останній рік, визначення їх переваг та освітлення результатів серед населення країни.

СК «Арсенал Страхування» створила свій персональний контакт-центр у 2015 році, який за рік зміг показати хороші результати, зайнявши високі позиції в ході перевірки.

Крім високого рівня комунікації компанії з клієнтами, результати дослідження свідчать про надійність і якісний сервіс страхової компанії.

«Не дивлячись на те, що контакт-центр не є відділом, який продає, наші процедури дозволяють правильно вибудувати бізнес-процеси: надати вичерпну інформаційну консультацію, мінімізувати втрату потенційних клієнтів і допомогти вирішити проблеми існуючим», – говорить начальник контакт-центру СК «Арсенал Страхування» Олександр Костецький.

«Це пов'язано з тим, що наша компанія стандартизує процеси спілкування з клієнтом і дуже стежить за виконанням усіх вимог щодо якості обслуговування, починаючи з привітання і закінчуючи наданням зворотного зв'язку. У перспективі ми плануємо стати лідером у сфері телефонного сервісу серед українських страхових компаній. Тому компанія врахувала результати даного дослідження в роботі контакт-центру і визначила для себе зони росту», – заявив Костецький.

Детальніше ознайомитися з рейтингом і його результатами можна за посиланням: http://forinsurer.com/news/16/02/22/33538

Останні публікації
про все