Здали аналізи, результати відмінні. СК Арсенал Страхування підвела підсумки 2018 року.

6 хв. 12 квітня 2019
Здали аналізи, результати відмінні. СК Арсенал Страхування підвела підсумки 2018 року.

Прибуток страховика виріс майже в три рази, приріст премій перевищив 19%, при цьому 2/3 всіх платежів від клієнтів отримані по добровільним видам страхування. Протягом 2018 року компанія здійснила найбільшу виплату в агросекторі - майже на 1 млн євро, а також врегулювала декілька масштабних збитків на виробничих підприємствах. Керуючі акціонери СК Арсенал Страхування відзначені в рейтингах найуспішніших підприємців України і значущих особистостей страхової індустрії, а високі результати компанії дозволили їй стати № 1 в рейтингу «Фінансовий Оскар» на ринку КАСКО.

За підсумками 2018 року обсяг страхових премій СК Арсенал Страхування перевищив 1 млрд 886 млн грн, що на 19% більше, ніж у 2017 році. На добровільні види страхування - КАСКО, страхування майна, медичне страхування колективів і інші види - припадає 76% від усього обсягу премій, на обов'язкові види - 24% від загальних продажів компанії. Така структура портфеля дозволяє страховику не просто мати значну частку ринку, але й генерувати прибуток: за підсумками минулого року він склав 22,6 млн грн та виріс в 2,8 рази у порівнянні з 2017-м.

Найбільш значущих результатів компанія досягла в авто-сегменті: послугами КАСКО від СК Арсенал Страхування в 2018 році користувалися близько 13 000 автовласників і 6 500 корпоративних клієнтів. «Більше 36% нашого обсягу валових премій у минулому році припало саме на КАСКО. Наша компанія дуже активно зростала в цьому секторі, збільшивши продажі за рік на 32%. Це найкраща динаміка серед ТОП-гравців ринку, і ми щиро раді, що все більше власників авто довіряють свій захист саме нашому бренду», - коментує результати голова правління компанії Сергій Авдєєв.

СК Арсенал Страхування демонструє не тільки зростання премій, а й високу динаміку виплат: за минулий рік страховик відшкодував збитки своїм клієнтам на суму понад 485 млн грн. При цьому 264 млн грн. склали виплати за страхуванням КАСКО. У компанії відзначають, що частка страхових виплат і відшкодувань, компенсованих перестраховиками, у 2018 році становила лише 26%, тобто більша частина збитків клієнтів була покрита страховиком за рахунок власних коштів.

«У минулому році наша компанія відшкодувала декілька дуже значних збитків як корпоративним, так і приватним клієнтам. Так, восени 2018-го ми виплатили 8,5 млн грн за пошкодження від вогню на заводі фармкомпанії Biopharma, а в кінці грудня завершили процедуру врегулювання збитків від великої пожежі на заводі ХарківПласт. Грудень запам'ятався ще однією масштабною виплатою - ми компенсували 31 млн грн великому агропідприємству за крадіжку з його складів. Якщо говорити про виплати індивідуальним клієнтам - то це компенсація більше 2 млн грн. за програмою КАСКО, за викрадення дорогого авто. В цілому сума наших виплат клієнтам за минулий рік зросла на 50%», - зазначає Сергій Авдєєв.

Масштабні виплати від СК Арсенал Страхування забезпечуються завдяки високій фінансовій надійності страховика. Так, активи компанії станом на 31.12.2018 р. становили 1 млрд 604,5 млн грн., що на 36% більше, ніж у 2017 р. Страхові резерви зросли за рік на 20% і перевищили 812 млн грн. Для покриття резервів компанія використовує високоліквідні активи: зокрема, депозити в державних і міжнародних банках з високим рейтингом фінансової стійкості, а також облігації Міністерства фінансів України. «Фактичний запас платоспроможності компанії складає 342,9 млн грн. і перевищує нормативний на 38%, що дозволяє нам виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі», - додає Дмитро Тимошенко, фінансовий директор СК Арсенал Страхування.

Значні ринкові позиції, гідна репутація і висока ефективність ведення бізнесу - завдяки цим результатам СК Арсенал Страхування та її керівники у 2018 році були відзначені низкою престижних рейтингів і нагород. Так, Марина Авдєєва, керуючий партнер компанії, увійшла до рейтингу ТОП-100 найбільш успішних жінок України за версією журналу Новий час і стала однією з ТОП-3 персон українського страхового ринку за версією журналу Бізнес. А високі показники роботи в секторі КАСКО принесли компанії перше місце в номінації «Автостраховик року» національного рейтингу «Фінансовий Оскар-2018». «Рейтинги, нагороди і ринкове визнання - це, безумовно, приємно. Але ми завжди розцінюємо їх як оплески за добре виконану роботу і досягнутий результат. Упевнений, що успішні підсумки 2018-го стануть для нас ще одним стимулом, щоб перевершити себе, випередити конкурентів і одержати ще більш значущі перемоги у цьому році. Ми точно не збираємося зупинятися», - резюмує Сергій Авдєєв.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Прес-служба:

тел.:(044) 502-67-37 (вн. тел: 62-37)

моб.:(063) 679-36-18

[email protected]

Останні новини та статті