«Захист від безробіття» не просто слова!

16.03.2015
«Захист від безробіття» не просто слова!

«28 лютого ми здійснили чергову страхову виплату за Програмою комплексного страхування від нещасного випадку та втрати роботи» − зазначила Олена Суторміна, Директор департаменту альтернативних продажів СК «Арсенал Страхування».

Співробітник великого підприємства в Запоріжжі потрапив під скорочення по Ст. 40, п.1 КК КЗПП України та отримав компенсацію на підставі укладеного раніше договору страхування.

«Цей страховий продукт був розроблений спільно з нашими банками-партнерами кілька років тому і користується попитом досі.

Програма розрахована на клієнтів банків, які оформили споживчий кредит. У разі настання страхової події позичальник може спокійно займатися пошуком нової роботи, його зобов'язання з погашення кредитної заборгованості ми беремо на себе. А в разі встановлення інвалідності або смерті годувальника сім’ї, в результаті нещасного випадку, зобов'язання по кредиту не переходять до його родини. Придбати цю програму можливо під час оформлення кредиту в банку.

Наразі, як ніколи, такі страхові продукти будуть актуальні та корисні на ринку України. Тому, нашою компанією було прийнято рішення про зміну існуючих лімітів відповідальності за Програмою та запуск оновленого страхового продукту − «Захист від безробіття». Такий поліс допоможе захистити бюджет кожної родини та дозволить впевненіше дивитися вперед!"

Що покривається за оновленою програмою?

Втрата постійного місця роботи внаслідок:

  • Скорочення штату співробітників;
  • Ліквідації підприємства;
  • Банкрутства підприємства.

Особливість

Ця програма не має фіксованої ціни! Кожен клієнт самостійно може визначити розмір страхового платежу, а сума захисту при цьому буде в 50 разів його більша. *

Прості факти:

  • До кінця 2014 року кількість зареєстрованих безробітних склала 512,2 тис. чол.
  • Станом на 1 січня 2015 рівень безробіття зріс з 7,1% до 8,9% серед економічно активного населення.
  • До початку 2014 року загальна кількість підприємств, які перебували на стадії банкрутства, становила 13 642 тис., що на 11% більше ніж у 2013 році.

Страховий бізнес може нести підтримку та допомогу в непростих життєвих ситуаціях. Саме тому, всі наші програми мають соціальний характер.

Ми хочемо, щоб Ви були впевнені у завтрашньому дні!

* Згідно з договором страхування, максимальний ліміт відповідальності Страховика становить 20 тис. грн.

Останні публікації
про все