Вітання з Ювілеєм від акціонерів СК "Арсенал Страхування"

09.12.2015
Вітання з Ювілеєм від акціонерів СК

Любі Друзі!

Сьогодні у нас Ювілей - 10 років нашій компанії - СК "Арсенал Страхування"!

10 років тому, Максим Туз створив СК "Арсенал Дніпро" і з цього все розпочалося. Цілих 7 років Максим вибудовував свою Компанію. Починав з колективу в 12 осіб, створював з нуля все, що є сьогодні - були укладені перші договори облігаторного перестрахування, зароджувалася регіональна мережа, з'являлися акредитації в банках, про компанію починали дізнаватися на ринку. У 2010 році до нього приєдналися Олександр Солоп та Олександр Козиний. Компанія стала ще більшою - добавився цілий новий напрямок - альтернативний канал продажу, істотно збільшилася кількість банківських акредитацій, було покладено початок першим IT-розробкам. У 2012 році команда поповнилася новими акціонерами - приєдналися Сергій і Марина Авдєєви. З їх приходом істотно збільшилась регіональна мережа компанії, були здобуті рейтингові позиції в області корпоративного бізнесу, зокрема медичного страхування, якісно покращено правове забезпечення Компанії.

Минуло три роки з тих пір як усі ми об'єдналися і кожен може побачити, що з цього вийшло. Наша Компанія сьогодні - це результат спільної боротьби, синергії кращих ідей і, безумовно, компромісів.

Правда, є ще один секрет нашого успіху) Як ви знаєте, всі акціонери нашої компанії - є керуючими власниками і в Правлінні немає найманих менеджерів. Ми керуємо нашою компанією особисто і знаємо кожного з вас. І хто як не ми можемо оцінити усі неймовірні зусилля, натхнення, що йдуть від серця і всю степінь залученості в бізнес нашої команди, що складається з найкращих у світі співробітників - ми маємо на увазі всіх вас, друзі! Від імені акціонерів Компанії ми вітаємо усіх зі святом! Дозвольте подякувати кожному з вас за те, що ви з нами! Ми сподіваємося, що ми будемо разом довгі роки! З Ювілеєм Компанії! З 10-річчям! Миру усім вам, здоров'я та успіхів!

З повагою, любов'ю і вдячністю,
Правління СК "Арсенал Страхування"
Максим Туз, Олександр Солоп, Сергій Авдєєв, Олександр Козиний і Марина Авдєєва.


Ви найкращі у світі співробітники!

Останні публікації
про все