Україна стала одною з перших європейських країн, яка впровадила Електронний Європротокол

04.10.2017
Україна стала одною з перших європейських країн, яка впровадила Електронний Європротокол

Україна стала одною з перших європейських країн, у яких з’явилася можливість оформлювати Європротокол в електронній формі.

З 01.10.2017 року в МТСБУ запровадили інформаційну систему «Електронний Європротокол», що є доступною за посиланням: https://dtp.mtsbu.ua.

Як же скористатися новою послугою, котра спростить оформлення Європротоколу та виключить можливість допущення помилки підчас заповнення? Достатньо мати з собою смартфон та доступ до мережі Інтернет.

Особливо звертаємо вашу увагу на те, що фіксуючи ДТП за допомогою Європротоколу, важливо знати, що це можна зробити лише за певних умов, а саме:

  • у ДТП може бути лише 2 учасника, у яких діючі поліси Автоцивілки;
  • збитки постраждалої сторони не мають перевищувати 50 000 грн;
  • не допускається фізично постраждалих людей;
  • не допускається оформлення Європротоколу, якщо один із учасників перебуває під дією алкогольного або наркотичного сп’яніння;
  • Європротокол оформлюється лише за згодою обох учасників;
  • оформлення Європротоколу не можливе, якщо учасники покинули місце ДТП.

Також, обов’язково потрібно передзвонити на номер безкоштовної гарячої лінії 0 800 60 44 53 та отримати компетентну консультацію стосовно вашого випадку.

Нагадаємо, що Європротокол – це документ, котрим можна зафіксувати страховий випадок, маючи діючий договір Автоцивілки та не звертаючись до співробітників поліції. Загальна інформація про його використання наведена в розділі: http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/europrotocol/96560/

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все