ТОП продуктів КАСКО від СК «Арсенал Страхування» - індивідуальний підхід у кожній деталі

09.03.2017
ТОП продуктів КАСКО від СК «Арсенал Страхування» - індивідуальний підхід у кожній деталі

Відповідно до даних останнього випуску «Insurance Tоp» за 9 місяців 2016 року, який оприлюднює рейтинги українських страхових компаній, СК «Арсенал Страхування» впевнено тримає позиції на високих сходинках рейтингу та займає четверте місце по страхуванню наземного транспорту КАСКО.

Статистика показала, що за 9 місяців 2016 року сума страхових премій СК «Арсенал Страхування» по КАСКО сягнула 255 218 тис. грн. В свою чергу, сума здійснених страхових виплат становить 95 938 тис. грн.

Рейтинги з даного виду страхування є показниками того, яке місце посідає компанія на страховому ринку країни і демонструють попит споживачів на страхові послуги. СК «Арсенал Страхування» сформувала потужну базу клієнтів, які користуються програмами КАСКО. Переважно це ті люди, котрі цінують свій час і заздалегідь дбають про захист свого транспортного засобу та власні фінансові інтереси.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта за допомогою зручного сервісу та гнучких страхових пропозицій. Приміром, власник, який хоче застрахувати своє авто, може самостійно обирати із переліку ті опції, які він хоче використати, або ж від яких хоче відмовитися. Також в компанії добре налагоджена система врегулювання страхових випадків, яка дозволяє швидко приймати рішення про відшкодування збитків, значно скорочуючи термін страхових відшкодувань.

СК «Арсенал Страхування» пропонує широкий вибір програм КАСКО, що мають на меті захистити транспортний засіб від непередбачуваних ризиків під час експлуатації автомобіля. Великим попитом серед клієнтів компанії користуються поліси КАСКО «ALL RISKS», КАСКО 50/50 та новинка КАСКО «АвтоЛеді».

Страхове покриття КАСКО «ALL RISKS» забезпечує відшкодування внаслідок будь-якого зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій, основні із яких:

  • Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки.
  • Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих частин або додаткового обладнання внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, стихійного лиха, пожежі, вибуху, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів та ін.

Основні умови страхування:

  • Франшиза 0% за ризиком ДТП.
  • Ремонт на авторизованому СТО.
  • Будь-який водій на законних підставах.
  • Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу.
  • Неагрегатна страхова сума.

Поліс «КАСКО 50/50» – це можливість заощадити 50% від вартості КАСКО. Погодьтеся, що кожен із нас надіється, що з ним не трапиться страховий випадок. Тому при укладанні даного договору страхування клієнт оплачуєте лише половину вартості полісу. Якщо ж настає страхова подія, про яку власник транспортного засобу бажає заявити, провадиться доплата іншої частини платежу (наступні 50 %), після чого договір діє аналогічно КАСКО «ALL RISKS».

Також, простеживши за тенденціями ринку страхування, СК «Арсенал Страхування» розробила новий продукт, призначений для жінок – КАСКО «АвтоЛеді», що значно полегшить життя у разі виникнення страхового випадку. Поліс включає основні опції класичного КАСКО та додатковий сервіс послуг: виклик аварійного комісара, технічну підтримку на дорогах, можливість евакуації автомобіля і ще один бонус – повернення втрачених речей.

Останні публікації
про все