СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» ВІДШКОДУВАЛА ЗА СТРАХОВИМ ВИПАДКОМ 1,8 МЛН. ГРН

10 хв. 11 грудня 2015
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» ВІДШКОДУВАЛА ЗА СТРАХОВИМ ВИПАДКОМ 1,8 МЛН. ГРН

У грудні СК «Арсенал Страхування» виплатила одному з клієнтів 1,8 млн. грн. за ризиком «Викрадення». Застрахований в компанії автомобіль Toyota Land Cruiser 2014 року випуску був викрадений невідомими зі стоянки поруч зі столичним кафе в листопаді поточного року. За фактом викрадення порушено кримінальну справу, викрадачі поки не знайдені.

Автомобіль Land Cruiser був застрахований по КАСКО, умови страхування передбачали страхову виплату у разі викрадення, незалежно від часу і місця. Оскільки автомобіль був зареєстрований в регіоні, а викрадений у столиці, фахівці компанії з київського та одного з обласних центрів виплат оперативно відреагували на звернення клієнта. Нагадаємо, що СК «Арсенал Страхування» має понад 50 відділень у всіх областях України.

За 11 місяців 2015 року компанія відшкодувала понад 10 млн. грн за ризиком «Викрадення».

«КАСКО залишається найнадійнішим варіантом захисту від такого ризику, як викрадення транспортного засобу. Якісні і гнучкі програми страхування, а також своєчасні виплати відшкодувань роблять нашу компанію одним з лідерів страхового ринку України», - зазначив директор Департаменту врегулювання збитків СК «Арсенал Страхування» Заурбек Хетагуров.

За статистичними даними столичної ДАІ, у 2015 році машини марки Toyota - другі в рейтингу викрадених машин. Тільки за 5 місяців у Києві було зафіксовано 89 випадків викрадень машин цієї марки.

Останні новини та статті