Страхова компанія «Арсенал Страхування» домовилася з найбільшими перестрахувальними компаніями про спільну роботу в 2016 році

5 хв. 17 жовтня 2015
Страхова компанія «Арсенал Страхування» домовилася з найбільшими перестрахувальними компаніями про спільну роботу в 2016 році

Керівники СК «Арсенал Страхування» відвідали Одеський фінансовий форум, який відбувся в кінці вересня 2015. Там вони провели ряд зустрічей з представниками провідних світових перестраховиків. У результаті переговорів, топ-менеджери компанії домовилися з великими європейськими перестраховиками продовжити спільну роботу у сфері перестрахування в 2016 році.

Партнерами СК «Арсенал Страхування» у сфері перестрахування є такі відомі компанії, як:

- HannoverRe (Німеччина) - рейтинг фінансової стійкості перестраховика AA- (Stable) за версією Standard & Poor's;

- SCOR (Франція) - рейтинг АА- (Stable) за версією Standard & Poor's;

- Partner Reinsurance Europeplc (Швейцарія) - рейтинг + (Superior) за версією AM Best;

- Sava Reinsurance Companyd.d. (Словенія) - рейтинг А- (Excellent) за версією AMBest;

- PolskieTowarzystwo Reasekuracji Spółka Akcyjna (Польща) - рейтінгА- (Excellent) за версією AMBest.

З цими перестраховиками СК «Арсенал Страхування» уклала договори облігаторного перестрахування майнових видів страхування.

Перестрахова програма СК «Арсенал Страхування» включає в себе розширені облігаторні ємності за всіма ключовими видам бізнесу компаніі. Це:

- Страхування майна і перерви у виробництві, страхування будівельно-монтажних робіт і відповідальності при проведенні будівельно-монтажних робіт на базі ексцедента можливого збитку до 350 млн. грн .;

- Страхування всіх інженерних ризиків, включаючи страхування від поломок будівельних машин і устаткування, промислових машин і технологічного обладнання, страхування ризику втрати прибутку в результаті поломок промислових машин і технологічного та / або електронного обладнання на базі можливого збитку до 80 млн. грн .;

- Страхування відповідальності, включаючи страхування загальногромадянської і професійної відповідальності, відповідальності товаровиробника, професійної відповідальності до 40 млн. грн .;

- Страхування усіх видів вантажоперевезень, залізничного транспорту до 80 млн. грн .;

- Страхування автотранспорту, включаючи спеціальну і будівельну техніку, на базі одного транспортного засобу вартістю до 4 млн. грн. з можливістю автоматичного збільшення до 8 млн.грн.

Також компанією в 2015 році були збільшені ліміти власного утримання з майнових ризиків до 3 млн.грн., А по КАСКО - до 500 тис. грн.

«Широке перестрахувальне покриття дає можливість компанії диверсифікувати страхові ризики, отримані від страхувальників. Тим самим компанія надає своїм клієнтам надійний, максимальний перестраховий захист майна і гарантує високий рівень врегулювання збитків », - коментує Максим Туз, член Наглядової ради СК« Арсенал Страхування ».

Інформація про компанію

  • СК «Арсенал Страхування» - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом.
  • За підсумками 2014 статутний капітал компанії склав 55900000. Грн, страхові резерви - 228 800 000. Грн, активи - 473 800 000. Грн, страхові платежі - 626900000. Грн., Страхові виплати -127 , 4 млн. грн.
  • Щодня компанія проводить страхові виплати на суму близько 650 тис. Грн. Середній термін виплат по масовим збиткам не перевищує 5-ти робочих днів.
  • «Арсенал Страхування» має 23 ліцензії по обов'язкових та добровільних видах страхування та пропонує повний спектр страхових послуг для юридичних і фізичних осіб, а також спеціальне обслуговування для корпоративних клієнтів.
  • Загальна кількість персоналу компанії - близько 500 осіб. Регіональна мережа нараховує більше 50 підрозділів по всій території України.
  • «Арсенал Страхування» є членом МТСБУ, ЛСОУ, Асоціації лізингодавців України та інших професійних об'єднань.
  • Цілодобова клієнтська підтримка за телефоном гарячої лінії: 0 800 60 44 53 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні на всій території України).
  • Сайт компанії: arsenal-ic.ua.
Останні новини та статті