Собака – друг людини? Або бережіть спокій – нервові клітини не відновлюються :-)

25.03.2015
Собака – друг людини? Або бережіть спокій – нервові клітини не відновлюються :-)

Уявіть ситуацію: Ви робите подарунок коханій людині – даруєте хороший смартфон. Ваша половинка щаслива і не може натішитися подарунком!

Через кілька днів на прогулянці в парку до Вашої половинки граючись підбігає доброзичливий, але активний молодий пес, який стрибаючи примудряється зубами вихопити з рук новий гаджет ... як наслідок – пошкодження сенсорного модуля і корпусних частин. Вартість ремонту більше 2,5 тис. грн.

Ви думаєте це із серії фантастики?

«Аж ніяк! Ця ситуація сталася з одним із наших клієнтів. У День Закоханих він подарував своїй дівчині новенький смартфон LG вартістю більше 3,5 тис. грн., який придбав в одному з магазинів торговельної мережі «Фокстрот» – коментує Олена Суторміна, Директор департаменту розвитку альтернативних продажів СК «Арсенал Страхування».

«Дійсно через деякий час на прогулянці в парку до дівчини підбіг молодий грайливий підліток хаскі і став загравати з нею. Дівчина, тримаючи в руці свій мобільний, нахилилася до собаки – хотіла погладити. І тут сталося те, що сталося – собака вихопила телефон з рук дівчини і відкинула в сторону. Напевно тварина уявила собі іграшку. На телефоні з'явилися тріщини і подряпини, перестав працювати сенсор.

Вартість ремонту була повністю компенсована нашою компанією, тому що при покупці смартфона клієнт оформив страховку і уникнув необхідності нести додаткові фінансові витрати.

Умовами поліса покриваються механічні пошкодження пристроїв, тому в даному випадку подія була визнана страховою, і ми здійснили виплату».

Нехай ніщо не затьмарює радість життя! Доведено, що нервові клітини не відновлюються. Зберегти свій спокій Ви можете застрахувавши своє майно в надійній страховій компанії!

Останні публікації
про все