СК «Арсенал Страхування» зібрала 12 робіт найвідоміших українських художників

10 хв. 15 грудня 2017
СК «Арсенал Страхування» зібрала 12 робіт найвідоміших українських художників

Вчора, 14 грудня, СК «Арсенал Страхування» зібрала під одним дахом 12 видатних робіт самих затребуваних сучасних художників України. Вперше в Україні, в єдиному просторі були виставлені твори найвідоміших українських художників, серед яких Арсен Савадов, Володимир Бовкун, Влада Ралко, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Анатолій Криволап, Олександр Ройтбурд, Тіберій Сільваші, Едуард Колодій, Василь Бажай, Артем Волокітін і Василь Цаголов. В рамках заходу широкому загалу вдалося ексклюзивно представити картину «Бухта Готтенрота» Арсена Савадова, яка на сьогоднішній день знаходиться в приватній колекції. Крім того, експозиція була доповнена роботами й інших українських сучасників.

«Акціонери компанії є колекціонерами і великими поціновувачами сучасного мистецтва. Ідея організації такого роду заходи вже давно майоріла в повітрі і, завдяки сприянню шановного галериста Євгена Карася, втілилася в життя. Наші гості - наші дорогі друзі, клієнти і партнери - напередодні Нового Року змогли розділити з нами цей вечір і ці емоції. І це, безсумнівно, найцінніший подарунок для нас. Неодмінно, виставка «Разом з мистецтвом в 2018 рік», це старт доброї традиції», - прокоментувала подію Марина Авдєєва, акціонер і заступник Голови Правління СК «Арсенал Страхування».

За підтримки друкарні «ArtHuss», було виготовлено унікальне подарункове видання «25 років присутності» в 2-х томах, присвячене творчості всіх провідних сучасних українських художників і скульпторів, яке отримав у свої володіння переможець інтелектуальної вікторини вечора.

Зустрічали гостей прохолоджуючими напоями під акомпанемент саксофона. Незабаром куратор виставки - арт-експерт, галерист, автор і ведучий радіо-програми «З Карасем про все», Євген Карась провів екскурсію по експозиції і розповів про течії сучасного українського живопису, його місце на українській та зарубіжній арт-сцені, а також про творчість кожного з представлених художників. Серед присутніх були і автори самих робіт.

До кінця вечора гості змогли насолодитися камерним виступом музично-поетичного дуету voloshyna & bushiko, який виконав романтичні вірші під акомпанемент гітари.

Виставка проходила в стінах Галереї Д12 з масштабом в 180 запрошених гостей, які в якості презенту отримали на пам'ять корпоративний календар компанії з репродукціями представлених на заході картин.

Своїми враженнями поділився і Олександр Солоп, Голова Наглядової Ради СК «Арсенал Страхування»:

- «За щасливим збігом, компанія святкує свій день народження на порозі Нового Року. В цьому році ми вирішили поєднати ці дві події і приурочити їх до великої соціальної місії компанії - просування сучасного мистецтва. Всім відомо, що акціонери компанії підтримують український живопис вже більше 5 років, і в подальшому ми плануємо зберегти цю традицію. Ми переконані, що будь-яка інвестиція, вкладена в покупку або просування предметів мистецтва, служить драйвером для розвитку цієї галузі».

Справка о компании:

СК «Арсенал Страхование» (www.arsenal-ic.ua) — компания №1 на отечественном рынке среди страховщиков с украинским капиталом. Ежедневно компания осуществляет страховых выплат на сумму более 1,3 млн. грн. Средний срок выплат по массовым убыткам не превышает 5-ти рабочих дней.

Останні новини та статті