СК «Арсенал Страхування» здійснила рекордну виплату 3 млн. грн. по КАСКО

18.09.2017
СК «Арсенал Страхування» здійснила рекордну виплату 3 млн. грн. по КАСКО

В нашому житті є така річ як збіг обставин. Кожен з нас думає: «Зі мною такого статися не може, біда омине стороною». Звичайно так і буває, якщо потурбуватися про позитивне вирішення подібної ситуації заздалегідь.

У Київській області під час пожежі згоріло два автомобілі BMW X5, так склалися обставини, що ці авто належали родині наших клієнтів. Звичайно, ситуація не з найприємніших, але авто були застраховані за програмою КАСКО «All Risks», тому заподіяний збиток сумою в 3 000 000 грн. був відшкодований належним чином і у погоджені терміни згідно умов договору. Страхову виплату клієнти отримали протягом двох тижнів та залишилися задоволені обслуговуванням, попри прикрість самого випадку. Тож аби збіги обставин у вашому житті приводили лише до позитивних наслідків, застрахуйте своє майно і будьте спокійними.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все