СК «Арсенал Страхування» здійснила дитячі мрії та подарувала спортивну форму київській юнацькій футбольній команді «Міленіум»

5 хв. 01 вересня 2016
СК «Арсенал Страхування» здійснила дитячі мрії та подарувала спортивну форму київській юнацькій футбольній команді «Міленіум»

На таких подіях приємно бувати, про такі події приємно розповідати. Напередодні нового навчального року на території Дитячо-юнацької спортивної школи-21 у м. Києві відбулося урочисте вручення спортивної форми юнацькій футбольній команді «Міленіум». Максим Туз, член Наглядової ради СК «Арсенал Страхування», власноручно потис руку кожному маленькому спортсмену та побажав звершень та досягнень таких вже дорослих амбітних цілей.

Для СК «Арсенал Страхування» такі події найбільш радісні, адже так приємно знати, що діти обрали свою мрію і впевнено йдуть до неї. Ми бачили, як вони сходяться до спортивної школи, як з повагою тиснуть руку тренеру, а потім кидають рюкзаки і відразу біжать до своєї команди та футбольного м’яча.

«На сьогодні, розвивати і підтримувати дітей в Україні – необхідно, і не лише фінансово, а й морально. Так вони відчувають, що те, чим вони займаються, –не даремно, що той час, який би можна витратити на комп’ютерні ігри, вартий їхніх старань на футбольному полі. Окрім того, отримати нову яскраву форму так приємно, але ще приємніше – почути, що їх підтримують і в них вірять. Саме в таких невеликих подіях криється щось значно глобальніше», - поділився враженнями Максим Туз.

СК «Арсенал Страхування» заснована на загальноприйнятих принципах успішного економічного існування компаній та діє в рамках стратегії корпоративно-соціальної відповідальності. В основі цієї стратегії: ведення чесного та прозорого бізнесу, побудова лояльних відносин з суспільством та турбота про навколишнє середовище. Цей відповідальний підхід до бізнесу ґрунтується на глибокому переконанні, що глобальні зміни можливі лише за рахунок локальних, тому ми зосереджуємо увагу на важливих соціальних проблемах та потребах довкола нас. Це наше власне бачення і філософія, яка виходить не з законодавчих норм, а з власних етичних та моральних міркувань.

Як страхова компанія, перш за все, ми відповідальні за свої послуги, але крім того, беремо активну участь у різноманітних благодійних акціях, спрямованих на допомогу іншим. Також дбаємо про захист довкілля, наприклад, якщо ви потрапите в головний офіс СК «Арсенал страхування», то побачите там спеціальні бокси для фасування та подальшої переробки паперу і пластику. Наступними не менш важливими пунктами для компанії є турбота про співробітників, корпоративна етика і відповідальна побудова та ведення бізнесу.

На сьогодні для України модель компаній з корпоративно-соціальною відповідальністю, як ніколи важлива. І мова не йде про те, щоб «врятувати світ», просто в країні потрібно будувати такий бізнес, який має на меті не тільки самозбагачення, а в своїй основі стоїть на 3 китах: для людей, для навколишнього середовища і для майбутнього.

Всім відома формула: якщо кожен зробить трішки добра для іншого, то добра в світі буде більше. І раді переконуватися в цьому щодня. Бажаємо юній команді «Міленіум» вдосконалювати свою спортивну майстерність, а там, – побачимось на Чемпіонаті Європи

Останні новини та статті