СК «Арсенал Страхування» запустила нову програму експрес страхування майна «Мій Дім»

14.06.2016
СК «Арсенал Страхування» запустила нову програму експрес страхування майна «Мій Дім»

Спеціально до початку літнього сезону, команда СК «Арсенал Страхування» запустила оновлену програму по страхуванню майна - «Мій Дім». Новий комплексний поліс експрес страхування майна «Мій Дім» є найбільш оптимальним рішенням для клієнтів, які цінують свій час, спокій та вміють бути завжди на крок попереду. Переваги програми полягають у швидкому оформленні документів, відсутності огляду майна, простому розрахунку платежу та страхового покриття. Незначна сума внеску покриває всі витрати при настанні страхового випадку.

Згідно з умовами програми експрес страхування майна «Мій Дім» дана пропозиція буде діяти протягом всього літнього періоду: з 1 червня по 31 серпня 2016 року. Поліс «Мій Дім» захистить власників будинків та квартир від таких ризиків:

  • пожежа, вибух, удар блискавки;
  • крадіжка зі зломом, умисне пошкодження або знищення майна;
  • пошкодження водою у разі затоплення;
  • сторонній вплив;
  • стихійні лиха;
  • падіння пілотованих літальних апаратів.

Клієнт може обрати програму страхування майна відповідно до форми його власності: «Арсенал-Квартира», або «Арсенал-Будинок», що включає страхування рухомого та нерухомого майна; внутрішнього, зовнішнього та інженерного обладнання, також відповідальності перед сусідами.

«Сьогодні все більше людей вкладають інвестиції в житло, а значить вони потребують додаткових гарантій його захисту, особливо, коли надовго рушають у справах, залишаючи свій дім без нагляду. Поліс по страхуванню майна гарантує своїм власникам захист, спокій та впевненість в тому, що у них вдома все добре», – коментує заступник Голови Правління СК «Арсенал Страхування» Марина Авдєєва.

Нагадуємо, що згідно з рейтингами журналу «InsuranceTOP» за перший квартал 2016 року, СК «Арсенал Страхування» входить в трійку лідерів по добровільному страхуванню майна.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все