СК «Арсенал Страхування» за підсумками півріччя зміцнила свої лідерські позиції з КАСКО

7 хв. 17 вересня 2019
СК «Арсенал Страхування» за підсумками півріччя зміцнила свої лідерські позиції з КАСКО

Страхова компанія «Арсенал Страхування» потіснила одного із лідерів і стала другим найбільшим автостраховиков із КАСКО за підсумками 1 півріччя 2019 року, згідно даних рейтингу страховиків Insurance TOP. Компанія продемонструвала найбільшу динаміку приросту страхових премій серед першої п'ятірки гравців (33,6%), а також високий рівень страхових виплат (48,9%).

«Арсенал Страхування» — єдина компанія з ТОП-5, якій вдалося зміцнити лідерські позиції, змінивши місце в рейтингу. Обсяги продажів КАСКО зросли на 33,6% та склали 383,1 млн грн. Частка компанії на ринку КАСКО перевищила 10% (весь ринок зібрав 3,77 млрд грн.).

У компанії застраховано понад 25 тис. автомобілів за КАСКО (7,33% від усіх авто, застрахованих за КАСКО в Україні), включаючи приватних автовласників і корпоративних клієнтів. Премії з ОСАГО виросли на 7,4% та склали 80,5 млн грн.

В цей же час, компанія продемонструвала значне зростання виплат. За 1 півріччя 2019 року страховик відшкодував збитки своїм клієнтам зі страхування КАСКО на суму 187,5 млн грн. і 41,9 млн грн. з ОСАГО.

— «Як відомо, ринок страхування КАСКО в Україні відрізняється високою концентрацією», - коментує підсумки керуючий акціонер Марина Авдєєва. — «На першу п'ятірку гравців припадає понад 50% валових страхових премій. Починаючи з 2014 року, коли «Арсенал Страхування» вперше потрапила до першої п'ятірки, топ лідерів залишається незмінним — це чотири іноземні компанії і ми, єдина серед них компанія зі 100% -м українським капіталом. Ми не тільки входимо в число 5 лідерів ринку ось вже 6 років — нам вдається покращувати свою рейтингову позицію. У 2017-му ми перемістилися на 4-е місце, в 2018 — на 3-е місце, і ось зараз, в 2019-м — зайняли 2-е місце серед найбільших гравців на ринку КАСКО. Для нас це значуще досягнення, але не межа бажаного. Наша мета – стати №1».

КАСКО є одним із пріоритетних сегментів «Арсенал Страхування» — частка цього виду страхування в портфелі страховика складає 37,2% за підсумками першого півріччя. Щодня отримують страхові виплати понад 100 автовласників — клієнтів компанії (в середньому компанія платить своїм клієнтам по КАСКО понад 2 млн грн в день). Високий рівень платоспроможності дозволяє страховику здійснювати виплати за рахунок власних коштів. Частка відшкодування, компенсованих перестраховиками в 1 півріччі 2019 року, склали всього 13,3%.

— «Ми розуміємо, що конкуруємо з сильними іноземними гравцями, за якими стоять великі інвестиції і відомий світовий бренд. Для того, щоб ця конкуренція була успішною для нас, ми вибрали стратегію персоніфікації. Кожен клієнт отримує не тільки відмінну якість сервісу, що сьогодні давно «must have», але й індивідуальний підхід. Ми говоримо клієнтові: «Ти — свій тут. Ми знаємо твоє ім’я. Ми працюємо для тебе 24/7/365. Ми завжди поруч». Для галузі страхування — це дуже важливо. Ну і, звичайно ж, ми вдячні нашій найкращій команді», — підкреслює Марина Авдєєва.

Insurance TOP — медіа про страхування та єдине відкрите джерело інформації на ринку страхування, що базується на офіційній статистиці страхових компаній і щоквартально публікує підсумки роботи ризикових і лайфових страховиків України.

***

Про компанію

СК «Арсенал Страхування» входить у ТОП-3 найбільших страхових компаній України та є №1 серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат щодо масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

arsenal-ic.ua

facebook

Вам може бути цікаво:

Останні новини та статті