СК «Арсенал Страхування» взяла участь в пробігу luxury-автівок Super Cars Run в Одесі

19.05.2016
СК «Арсенал Страхування» взяла участь в пробігу luxury-автівок Super Cars Run в Одесі

Ці вихідні стали знаковими для сонячної Одеси, адже 14 та 15 травня місто приймало гостей для здійснення пробігу ексклюзивних і вишуканих автівок Super Cars Run. СК «Арсенал Страхування» долучилася до події та виступила офіційним страховим партнером.

В рамках Super Cars Run було проведено безліч закритих заходів та справжню виставку авто просто неба для всіх охочих глядачів. Дійство відбувалося в районі «7 кілометру» і там справді було на що подивитися, адже в арсеналі незвичного пробігу представили навіть унікальні колекційні автомобілі.

Подія стала можливою завдяки підтримці BASE RACE DAYS - команди одеських гонщиків.

Понад сотню бажаючих з усіх куточків України взяли участь в гонці. Але саме завдяки нашому партнеру, чудовому автогонщику Сергію Скрипці та його команді Audi, була здобута перемога на ABT Sportsline Ukraine. Завзяті гонщики за кермом найкращих марок автомобілів Audi підкорили не тільки трасу, а й уважних та захоплених глядачів.

Також гості могли ознайомитися з умовами фінансування та страхування автомобілів від партнера СК «Арсенал Страхування» та виграти чудові призи: сертифікати на безплатну установку та річне обслуговування автосигнализації Benish Guard в рамках нового продукту КАСКО Benish Guard.

Набувши цікавого досвіду, сподіваємося, що цей яскравий захід стане прекрасною весняною традицією!

Останні публікації
про все