СК «Арсенал Страхування» взяла участь в благодійному марафоні «Пробіг під каштанами»

29.05.2017
СК «Арсенал Страхування» взяла участь в благодійному марафоні «Пробіг під каштанами»

28 травня в Києві відбувся 25-й ювілейний «Пробіг під каштанами» – найпотужніша спортивно-благодійна акція в Україні, що бере свою традицію ще з 1993 року. Щовесни, в останню неділю травня, тисячі людей біжать для того, щоб зібрати кошти на лікування дітей з вадами серця. Зібрані гроші спрямовують на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології України.

Кожного року в Україні народжується більше 10 000 дітей з вадами серця. Це один із найбільших показників в Європі. І кожна дитина потребує коштів на лікування, щоб повноцінно жити далі. Саме тому потрібно привертати увагу соціуму до подібних проблем, створювати традицію благодійності в країні та заодно пропагувати здоровий спосіб життя.

Команда СК «Арсенал Страхування» також взяла участь в пробігу, долучилась до благодійної справи та показала справжній командний дух і витривалість. Подібні проекти, окрім своєї основної цілі, дають можливість співробітникам компанії вийти за межі щоденних професійних обов’язків та проявити свій потенціал в іншій справі, провести вихідний в колі однодумців, поспілкуватися з новими людьми та отримати яскраві враження.

СК «Арсенал Страхування» зосереджує свою увагу на питання корпоративно-соціальної відповідальності як всередині компанії, так і в рамках зовнішньої діяльності, забезпечуючи співробітникам хороші умови праці, стабільну заробітну платню, залучаючи працівників до навчання за допомогою різних програм та курсів.

Окрім того, компанія має активну позицію щодо розвитку соціуму, займається спонсорством та благодійною діяльністю, сприяє розвитку молодих талантів та приділяє увагу питанням екології.

Адже компанія – це, перш за все, люди, котрі там працюють. Тому так важливо створювати хорошу атмосферу для роботи та дружній, міцний колектив, який об’єднують спільні ідеї та навіть хобі.

Ми раді, що стали частинкою благодійного «Пробігу під каштанами», випробували себе на витривалість, весело провели час в колі друзів, і головне – дали можливість маленькому серцю продовжувати битися.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все