СК «Арсенал Страхування» взяла участь у бізнес-зустріч «Ділова весна з Audi» у Львові

16.03.2016
СК «Арсенал Страхування» взяла участь у бізнес-зустріч «Ділова весна з Audi» у Львові

Нещодавно, 11 березня 2016 року, на території салону «Audi Центр Львів на Липинського» відбулася бізнес-зустріч жіночої аудиторії міста та регіону – «Ділова весна з Audi». СК «Арсенал страхування» виступила партнером заходу і представила на ньому новий унікальний страховий продукт КАСКО «АвтоЛеді», подарувавши кожній гості персональну знижку.

Новий продукт зустріли з цікавістю та ентузіазмом, адже окрім стандартних умов страхування КАСКО, «АвтоЛеді» включає в себе не тільки виїзд аварійного комісара на місце події за бажанням власника такого полісу, а й допомогу у спілкуванні з компетентними органами, професійний збір необхідних документів та цілодобову технічну підтримку. В нагоді стане і евакуація автівки з місця ДТП, або ж у разі технічної несправності автомобіля.

Додатковими перевагами страхового полісу є зручність його використання, адже відтепер для того, щоб вирішити будь-які питання пов’язані з автомобілем, жінка-власник має просто подзвонити на номер кол-центру, який вказаний на спеціальній сервісній картці.

Крім того, для представниць прекрасної статі компанія підготувала приємні авто подарунки. Разом із особливим захистом на дорозі, кожна власниця страхового пакету отримає стильну накладку на каблук та користування сервісом повернення втрачених речей «АвтоБерегиня» безкоштовно.

«По закінченню святкового заходу, компанія отримала багато позитивних відгуків про новий продукт та перших щасливих клієнтів, які вже встигли скористатися подарунковою знижкою. КАСКО «АвтоЛеді» найбільше підходить жінкам, які цінують свій власний час, і представляє собою новий етап у розвитку нашої компанії. Ми раді перейти до нього разом із нашими клієнтами – з тими, хто вже давно знає нас в роботі, довіряючи якості наших продуктів та послуг, і з тими, хто дізнався про нас зовсім недавно, але зацікавлений у вигідній та надійній співпраці на довгі роки», - говорить Роксолана Пахомова, директор управління СК «Арсенал Страхування» у Львівській області.

Партнерами заходу «Ділова весна з Audi» також виступили: «Порше Фінанс Груп», «ОРБІ ГРУП», Ювелірний бутік «Колекція», готель «ibis Styles Lviv Center».

Наприкінці бізнес-зустрічі відбувся святковий розіграш подарунків від організаторів та партнерів.

Нагадаємо, що СК «Арсенал Страхування» у м. Львів знаходиться за адресою вул. Панаса Мирного, 33Телефон для довідок: 0322 355 309.

Останні публікації
про все