СК «Арсенал Страхування» визнана автостраховиком року з КАСКО в Україні

5 хв. 05 квітня 2019
СК «Арсенал Страхування» визнана автостраховиком року з КАСКО в Україні

Українська страхова компанія «Арсенал Страхування» стала автостраховиком року з КАСКО, отримавши «Фінансовий Оскар 2018» від журналу «Бізнес». За рік страхові платежі компанії з КАСКО зросли на 41%  до 638 млн грн, демонструючи однин з самих динамічних темпів росту.

«Арсенал Страхування» –єдина компанія з лідерів ринку, якій вдалося зміцнити свої позиції. Відповідно до фінансових результатів 2018, сума зібраних страхових премій склала близько 1,89 млрд. грн., а страховий портфель договорів КАСКО перевищив межу в 19 тис. штук, що на 25% більше ніж минулого року. Таким чином, компанія впевнено увійшла у ТОП-3 компаній України з продажів КАСКО.

Марина Авдєєва, керуючий акціонер: «Арсенал Страхування - компанія зі 100% українським капіталом. Ми боремося за ринок силами кращої команди. Без адмінресурсу, без відомого іноземного бренду, без портфельного інвестора. Це вдається завдяки нашому принципу - люди для людей. З точки зору клієнтів це означає, що «Арсенал Страхування» - відповідальний партнер, який виконує зобов'язання».

На сьогоднішній момент ринок КАСКО в Україні можливо охарактеризувати як умовно зростаючий на фоні від’ємних темпів продажів нових авто. Згідно даних Нацфінпослуг про страхування свого автомобіля у 2018 році подбали приблизно 5% автовласників (більше 300 тис. осіб). Тим часом, за даними Нацполіціі за 2018 рік відбулося більше 150 тис. випадків ДТП.

«Зробити так, щоб клієнт відчував себе максимально захищеним – основа нашого бізнесу, - зазначила Марина Авдеева.- Ми націлені на те, щоб зробити цей ринок прозорим і зрозумілим для людей».

«Фінансовий Оскар» - нагорода, заснована журналом «Бізнес». Згідно з інформацією від видання, шорт-лист кандидатів формує редакція на підставі фінансових та операційних показників фінансових установ. Фінальна оцінка кандидатів відбувається шляхом відкритого голосування на сайті business.ua.

Про компанію

СК «Арсенал Страхування» входить у ТОП-3 найбільших страхових компаній України та є №1 серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат щодо масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

https://arsenal-ic.ua

https://www.facebook.com/arsenalstrahovanie

Вам може бути цікаво:

Останні новини та статті