СК «Арсенал Страхування» виступить партнером благодійного велопробігу Levi9 Bike Charity Ride у м. Київ

23.06.2016
СК «Арсенал Страхування» виступить партнером благодійного велопробігу Levi9 Bike Charity Ride у м. Київ

25 червня об 11:00 год. в Голосіївському парку м. Києва відбудеться благодійний велопробіг Levi9 Bike Charity Ride. СК «Арсенал Страхування» виступить офіційним партнером заходу.

Організатори пробігу – IT компанія Levi9, з центрами розробки в різних країнах світу та головним офісом в Амстердамі. Українська команда Levi9 вирішила організувати спортивний івент, щоб показати, що велоінфраструктура в Україні повинна розвиватися, як і в Нідерландах. Вилучені кошти планують віддати на лікування онкохворих дітей.

«Однією з головних цінностей Levi9 є життя у русі», – так на своєму сайті пояснюють виникнення ідеї ініціатори. Ще кілька місяців тому у всіх центрах розробки компанії розпочалася акція Levi9 Bike Campaign. В її межах голландська компанія Vanmoof розробила дизайнерські велосипеди, які є не просто засобом пересування, а частиною культури компанії. Тепер на черзі – Україна. Потрібно розуміти, що велоінфраструктура в Україні погано розвинена, навіть попри те, що є велика кількість любителів цього спорту. Тому Levi9 Bike Charity Ride – це не просто одноденна акція, тут закладений стимул до подальшого розвитку та залучення людей до цікавого та здорового способу життя – велоспорту.

СК «Арсенал Страхування» з радістю долучається до події і виступить страховим партнером заходу. Подібні акції важливі для нас тому, що ми можемо долучитися до руху за здоровий спосіб життя, збереження нашої екології та допомоги тим, хто найбільше її потребує. Ми підтримуємо та розвиваємо статус компанії з корпоративною соціальною відповідальністю і надіємось, що така філософія буде поширена як серед наших працівників, так і серед всіх охочих. Тому радо запрошуємо долучитися до акції всіх охочих», - прокоментувала майбутню подію Марина Авдєєва, заступник Голови Правління.

Цілі даного заходу::

  • показати, що велоспорт – це цікаво, корисно і екологічно
  • поширити велокультуру в Києві
  • зібрати кошти для благодійного фонду «Таблеточки» на лікування онкохворих дітей

Щоб взяти участь Вам потрібно:

1. Зареєструватися за посиланням і сплатити мінімальний благодійний внесок в розмірі 200 грн.

2. Прибути в Голосіївський парк. Заїзд розпочнеться об 11:00, приблизна відстань – 15 км.

Цікавинки програми:

  • розіграш велосипеда, GoPro і сучасних велоаксесуарів
  • музика, пікнік-зона і гарний настрій
Останні публікації
про все