СК «Арсенал Страхування» виступила офіційним партнером ДНЯ ПОЛЯ в Дніпровській області

09.08.2016
СК «Арсенал Страхування» виступила офіційним партнером ДНЯ ПОЛЯ в Дніпровській області

5 серпня 2016 року, в с. Веселе Синельниківського району Дніпровської області відбулося свято – День Поля. Організаторами виступили Науково-Виробнича агрокорпорація «СТЕПОВА», науково-дослідницький інститут Аграрного бізнесу та компанія «Імперія – Агро». СК «Арсенал Страхування» стала офіційним партнером події.

У рамках Дня Поля відбулася презентація гібридів кукурудзи ТМ «BEST CORN». Гості заходу змогли ознайомитися з останніми селекційними досягненнями Науково-дослідного інституту аграрного бізнесу, оглянути демонстраційні поля гібридів кукурудзи, промислові посіви гібридної кукурудзи і сучасний завод післязбиральної доробки насіннєвого матеріалу. Також відбувся урочистий ярмарок, барабанне шоу та виступ фіналістки Голосу Країни Тетяни Решетняк.

Подію відвідали відомі вчені-агрономи та дослідники. Серед них – Валентин Сергійович Циків – радянський і український вчений-агроном, фахівець в області рослинництва, степового землеробства і виведення нових сортів кукурудзи. Дзюбецький Борис Володимирович – академік Національної Академії Аграрних Наук України. Слаута Віктор Андрійович – екс-віце-прем'єр-міністр України з питань сфери агропромислового комплексу.

Крім того, що ми добре попрацювали і допомогли у зборі урожаю, нам вдалося ще й дати потрібні консультації щодо страхування в сфері агробізнесу, а також повеселитися на концерті, і просто чудово провести час!

Вміємо працювати, вміємо відпочивати!

Останні публікації
про все