СК «Арсенал Страхування» виплатила 740 тис грн. внаслідок ДТП

28.02.2017
СК «Арсенал Страхування» виплатила 740 тис грн. внаслідок ДТП

Масштаби аварійності на дорогах України з кожним роком збільшуються. За даними Управління безпеки дорожнього руху в 2016 році трапилося 154 556 ДТП, а це на 11,6 % більше, ніж в попередньому році. Тому не дивно, що кількість страхових випадків, пов’язаних з моторними видами страхування, зростає.

23 січня 2017 року в м. Києві з клієнтом СК «Арсенал Страхування» також трапився неприємний інцидент. При повороті автомобіль зіткнувся з ВАЗ 111803, після чого його викинуло на зустрічну смугу, де сталося повторне зіткнення з автомобілем Toyota LandCruiser. У результаті аварії LAND ROVER DISCOVERY 2016 року значно пошкодився.

Згідно з умовами договору КАСКО, за яким був застрахований автомобіль, та оцінками експертів СТО, сума на відновлення авто становить 740 тис. грн. Власник отримав виплату на відновлення автомобіля в повному обсязі.

Такі випадки — показник того, як діє страховий поліс КАСКО. Ми захищаємо ваші матеріальні інтереси в непередбачуваних для вас ситуаціях.

ОСНОВНІ УМОВИ СТРАХУВАННЯ КАСКО:

- Франшиза 0% за ризиком ДТП.

- Ремонт на авторизованому СТО.

- Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

- Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Останні публікації
про все