СК «Арсенал Страхування» виплатила 724 тис грн. внаслідок ДТП

20.04.2017
СК «Арсенал Страхування» виплатила 724 тис грн. внаслідок ДТП

Щодня на дорогах України трапляються десятки аварій, що завдають шкоду майну та здоров’ю людей. 1 квітня 2017 р. СК «Арсенал Страхування» здійснила виплату своєму клієнту в розмірі 724 тис. грн. внаслідок ДТП. Інцидент трапився наприкінці лютого у Запоріжжі. Автомобіль Ford Mondeо не надав перевагу в русі автомобілю Аudi А8, чим спричинив ДТП. У результаті аварії Аudi А8, застрахована в СК «Арсенал Страхування» за програмою КАСКО, зазнала серйозного пошкодження.

Вартість автомобіля клієнта становить 1,7 млн. грн. Згідно з умовами страхового договору та оцінками експертів СТО, транспортний засіб не підлягав відновленню з економічної точки зору. Фахівці визнанали повну загибель автомобіля. СК «Арсенал Страхування» здійснила відшкодування власнику відповідно до страхової суми за договором страхування з вирахуванням вартості залишків автомобіля. Таким чином, власнику вдалося отримати повну компенсацію за неочікувані збитки.

Поліс КАСКО від СК «Арсенал Страхування» гарантує повний захист від будь-яких випадковостей.

Основні умови страхування КАСКО:

- Франшиза 0% за ризиком ДТП.

- Ремонт на авторизованому СТО.

- Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.

- Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.

- Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Останні публікації
про все