СК «Арсенал Страхування» виплатила 705 тис. грн. по КАСКО

07.08.2017
СК «Арсенал Страхування» виплатила 705 тис. грн. по КАСКО

28 травня 2017 року у клієнтів компанії СК «Арсенал Страхування», які придбали договір страхування КАСКО на автомобіль BMW, стався дуже прикрий випадок. Рухаючись трасою Київ – Миколаїв, поруч з містом Первомайськ, власник автомобіля BMW обганяв попередній HONDA Civic. Щось пішло не так і відбулося зіткнення. Після чого BMW викинуло у кювет. На щастя, з пасажирів ніхто не постраждав, але геть новий автомобіль - 2015 року випуску - пошкодився тотально. Страховий випадок було зафіксовано на гарячій лінії компанії, де власникам надали інформацію щодо подальших дій.

Уже влітку по цьому випадку була проведена виплата компанією СК «Арсенал Страхування» у розмірі 705 000 грн., повна ж сума виплати після реалізації залишків авто (організацією продажу залишків автомобіля займається страхова компанія) становить 1, 62 млн. грн.

Кожен з нас має право на помилку. Головне - подбати про наслідки завчасно так, як зробив власник BMW, придбавши договір КАСКО в СК «Арсенал Страхування».

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все