СК «Арсенал Страхування» виплатила 475 000 грн. по КАСКО «ALL RISKS»

27.07.2017
СК «Арсенал Страхування» виплатила 475 000 грн. по КАСКО «ALL RISKS»

Подарунки - це завжди приємно: хтось із нас любити їх дарувати, хтось отримувати. Прекрасний подарунок зробив і наш клієнт-львів'янин для коханої дружини - новенький автомобіль 2011 року випуску. Для того, щоб дружина могла на ньому сміливо і впевнено їздити, відразу ж вирішив його застрахувати за договором КАСКО в СК «Арсенал Страхування» за рекомендацією друзів.

Минуло вже 6 років з дня нашого першого знайомства з цією чудовою сім'єю, яка обирає нас із року в рік як гарантію відшкодування можливих збитків.

16 лютого 2017 року ввечері вони зазвичай припаркувалися біля свого будинку, але на ранок замість своєї машини виявили порожнє місце, обсипане розбитим склом. Їхню, таку вже рідну, TOYOTA RAV4 викрали вночі.

Не впадаючи в паніку, наш клієнт викликав поліцію і відразу ж подзвонив в СК «Арсенал Страхування». Адже навіщо панікувати, якщо на твій автомобіль оформлений договір КАСКО.

Пройшовши всі необхідні процедури, сім'я отримала відшкодування за цим страховим випадком в розмірі 475 000 грн. і залишилася задоволена обслуговуванням.

КАСКО «ALL RISKS» - це повний захист вашого автомобіля і вашого спокою!

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все