СК «Арсенал Страхування» виплатила 35 млн страхового відшкодування за пошкодження пожежею на складі Klion Group

3 хв. 10 лютого 2020
СК «Арсенал Страхування» виплатила 35 млн страхового відшкодування за пошкодження пожежею на складі Klion Group

Компанія СК «Арсенал Страхування» виплатила 35 млн грн страхового відшкодування Klion Group – найбільшому імпортеру риби і морепродуктів. Страховик відшкодував збитки, які компанія понесла в результаті масштабної пожежі на складі зі зберігання заморожених морепродуктів, консервів і пресервів.

Велика виплата здійснена за договором добровільного страхування – страхова компанія забезпечує повне відшкодування втрати майна. Через пожежу, що сталася через технічне самозаймання, постраждало 400 тонн товару. Не весь товар згорів, частково він покрився шаром сажі – як відповідальний постачальник морепродуктів і риби Klion Group утилізував весь товар, що знаходився в момент пожежі на складі.

Марина Авдєєва, керуючий акціонер: «Головне – ніхто із людей не постраждав. Що ж стосується відшкодування матеріальної шкоди, то в результаті спільної професійної роботи це вдалося зробити оперативно. Забезпечивши страхове покриття свого нерухомого майна, підприємство не понесло фінансових збитків від пожежі».

Щодня в Україні виникає 262 пожеж. За даними Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту за 12 місяців 2019 року кількість пожеж зросла на 22%, при цьому побічні матеріальні збитки від них збільшився на 40%.

Klion Group – найбільший імпортер риби і морепродуктів в Україні. Компанія займає перше місце на українському ринку в сфері продажів і виробництва якісної продукції з риби і морепродуктів. Виробничі потужності Klion Group забезпечують випуск понад 200 найменувань продукції високої якості, а продуктивність рибопереробного підприємства становить 800 тонн готової продукції в місяць.

Про компанію

СК «Арсенал Страхування» входить у ТОП-3 найбільших страхових компаній України та є №1 серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат щодо масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів. Партнерами української компанії є найсильніші європейські страховики HannoverRe, PolishReinsuranceCompany, SCOR SE, Gen.

arsenal-ic.ua

facebook.com

instagram.com

Останні новини та статті