СК «Арсенал Страхування» виплатила 31 млн гривень великому агро-дистриб'ютору через крадіжку з його складів

30.01.2019
СК «Арсенал Страхування» виплатила 31 млн гривень великому агро-дистриб'ютору через крадіжку з його складів

СК «Арсенал Страхування» здійснила рекордну за розмірами виплату - понад 31 млн. грн - своєму клієнту, одному з ТОП-5 дистриб'юторів ринку насіння, добрив і сільгосптехніки України. Навесні 2018 року на одному з регіональних складів компанії сталася безпрецедентна крадіжка. Збиток компенсований за договором комплексного страхування майна та товарних запасів.

На думку українських страхових експертів, цю подію можна назвати одним з наймасштабніших інцидентів 2018 року в агросекторі.

Невстановлені особи проникли на один зі складів великої дистриб'юторської компанії в обласному центрі, а потім організовано вивезли з його території продукцію, яка там зберігалася: насіння сільськогосподарських культур, добрива та засоби захисту рослин. Правоохоронні органи кваліфікували подію за ст. 185 частини 5 Кримінального кодексу України - «Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою».

Розслідування ще триває, але розуміючи актуальність виплати напередодні весняної посівної, СК "Арсенал Страхування" вже компенсувала клієнту збитки у розмірі 31 млн. гривень.

"Страхове врегулювання цього випадку виявилося непростим завданням, але наша команда успішно впоралася. Складність полягала у тому, щоб точно визначити суму збитків, оскільки підприємство велике, асортимент продукції різноманітний і зберігається на 5 складах у різних областях України, а товарообіг компанії дуже динамічний. У результаті збиток у розмірі майже 1 млн євро вже компенсований клієнту. Фактично, це найбільша виплата, яку ми здійснили у 2018 році", - прокоментував ситуацію директор департаменту врегулювання збитків регіональної мережі СК «Арсенал Страхування» Костянтин Палазов.

У страховій компанії відзначають, що без страхового захисту українському бізнесу стає все складніше гарантувати безпеку свого майна, особливо якщо мова йде про запаси на розподілених регіональних складах. Зокрема, склад, що став місцем злочину, був обладнаний системою охоронної сигналізації, його територія також охоронялася. Але злочинців це не зупинило - за останні кілька років крадіжки стають все більш зухвалими та масштабними, а профілактичні заходи не завжди здатні їм запобігти.

"Ми вдячні клієнтам за те, що вони довіряють нам страхування свого майна від комплексу різнопланових ризиків, - зазначив Костянтин Палазов. - Останні випадки свідчать, що "Арсенал Страхування" здатна врегулювати навіть найбільш масштабні і складні події. За 2018 рік понад 110 корпоративних клієнтів нашої компанії зіткнулися з непрогнозованими ситуаціями, коли тільки страхова виплата змогла забезпечити компенсацію збитків та продовження нормальної роботи підприємства. У всіх цих випадках ми повністю виконали взяті на себе зобов'язання і довели - страхування в Україні працює, і за умови правильного вибору страхового партнера може стати одним з найефективніших інструментів фінансового захисту".

Нагадаємо, це третя резонансна виплата "СК Арсенал Страхування" за підсумками 2018 року. У третьому кварталі 2018 р. компанія брала участь у врегулюванні збитків за одною з найбільш значних виробничих пожеж в Україні і сплатила 8,5 млн. грн фармацевтичній компанії «Biopharma» в м. Біла Церква. Також взимку 2018 року компанія завершила врегулювання збитків від великої пожежі на заводі «Харківпласт» і компенсувала підприємству 16 млн. гривень за матеріальні втрати.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Прес-служба:

тел.: (044) 502-67-37 (вн. тел: 62-37)

моб.:(063) 679-36-18

[email protected]

Останні публікації
про все