СК «Арсенал Страхування» виплатила 231 тис. грн. власнику автівки, яка згоріла під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія»

13.10.2017
СК «Арсенал Страхування» виплатила 231 тис. грн. власнику автівки, яка згоріла під час пожежі в дитячому таборі «Вікторія»

Вчора була здійснена виплата автовласнику, автомобіль якого постраждав під час сумнозвісних подій в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі. Автівка марки BMW 325, 2008 року випуску, опинилася в зоні пожежі, в результаті чого отримала серйозні ушкодження вогнем.

Автомобіль був застрахований за програмою КАСКО «ALL RISKS» і, на жаль, відновленню не підлягає.

Згідно з умовами страхового договору та оцінками експертів, внаслідок повної загибелі авто сума відшкодування за вирахуванням вартості залишків автомобіля становить 231 тис. грн. Загалом разом з продажем залишків, клієнт «на руки» отримує 400 тис. грн., що відповідає ринковій вартості аналогічного цілого автомобіля.

Поліс КАСКО від СК «Арсенал Страхування» гарантує повний захист від будь-яких випадковостей.

Основні умови страхування КАСКО:

  • Франшиза 0% за ризиком ДТП.
  • Ремонт на авторизованому СТО.
  • Будь-який водій на законних підставах. Не важливо, хто знаходився за кермом під час настання страхової події. Страховий договір залишається дійсним.
  • Виплата відшкодування без урахування фізичного зносу. З часом авто «зношується», – а ми відшкодуємо вартість нових запасних частин.
  • Неагрегатна страхова сума. Ви отримуєте всю суму страхового відшкодування не залежно від кількості попередніх аварій та виплат.

Дізнатися більше про всі актуальні програми страхування можна за посиланням: arsenal-ic.ua

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все