СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнту збитки у розмірі 1 млн грн за ризиком «Викрадення»

27.02.2017
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнту збитки у розмірі 1 млн грн за ризиком «Викрадення»

СК «Арсенал Страхування» виплатила понад 1 млн гривень своєму клієнту за фактом викрадення автомобіля. Подія трапилася 2 грудня 2016 р. в с. Фонтанка Лиманського району Одеської області. Все відбулося раптово, адже злодіям вдалося поцупити здобич прямо із парковки біля ресторану, де водій залишив своє авто. На щастя, власник застрахував свій LAND ROVER RANGE ROVER Sport 2011 року, тому страхова компанія відшкодувала йому заподіяну шкоду.

Звичайно, викрадення автомобіля – це велика матеріальна втрата та неабияка стресова ситуація. Але, завдяки страховому полісу, потерпілому були повернені кошти у визначеній згідно з документами сумі. Власник залишився задоволеним послугами компанії та планує і надалі співпрацювати з СК «Арсенал Страхування».

«Ми відшкодували клієнтові збитки у повному обсязі згідно з експертною оцінкою та у достатньо короткий термін, так як він вчасно зібрав і надав всі необхідні документи для розгляду. Наш клієнт задоволений і ми отримали слова подяки за нашу роботу, а це для компанії найголовніше», - прокоментувала Марина Авдєєва, заступник голови правління СК «Арсенал Страхування».

Залишається надіятися, що автомобілісти будуть зважати на той факт, що статистика викрадень автомобілів в Україні залишається невтішною. Ми нагадуємо, що існують різні способи для кращого захисту та безпеки свого транспорту: ставити автомобілі на стоянки, що охороняються, встановлювати додаткові системи захисту, страхувати від ризику викрадення.

«Ми завжди поспішимо вам на допомогу. Проте, звертаємо вашу увагу на те, що можна додатково посилити контроль безпеки ваших транспортних засобів. Особливо це варто зробити, якщо ви власник автівки преміум-сегменту, таких, як BMWToyota Land CruiserLexusMercedes-Benz або ж Land Rover. Така проста дія як встановлення додаткової системи безпеки, значно зекономить ваш час і зменшить ризик викрадення вашого майна. Крім того, своїм клієнтам ми інтегруємо цю новітню систему захисту безкоштовно, як бонус від компанії», - додала Марина Авдєєва.

Нагадаємо, що СК «Арсенал Страхування» пропонує своїм клієнтам оформлення полісу «КАСКО BENISH GUARD» для автівок преміум-класу, як гаранта додаткового захисту. Перевагами даного полісу є не лише можливість подвійної безпеки вашої автівки, але й особливий бонус від компанії – безкоштовне встановлення системи BENISH GUARD на ваш автомобіль.

КАСКО BENISH GUARD передбачає наступні умови страхування:

• Вартість автомобіля більше 45 000 $.

• Можливість встановлення єдиної франшизи по всіх ризиках

• Витрати на евакуацію 1% від вартості авто

• Виплата відшкодувань без врахування зносу

• Ремонт на авторизованих СТО

• Будь-який водій на законних підставах

Останні публікації
про все