СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнтові близько 400 000 грн з туристичного страхування

01.07.2016
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнтові близько 400 000 грн з туристичного страхування

СК «Арсенал Страхування» відшкодувала клієнтові близько 400 000 грн з туристичного страхування

Нещодавно СК «Арсенал Страхування» виплатила близько 400 000 грн своєму клієнту з туристичного страхування.

Відпочиваючи на морі, наш клієнт займався дайвінгом. Його організм не витримав швидкої зміни тиску і це спричинило виникнення кесонної хвороби. Проте завдяки тому, що чоловік був застрахований, вдалося в іншій країні провести термінові процедури лікування, які потребують великих коштів. Додатково наш клієнт також був застрахований в іншій європейській страховій компанії по іншій програмі туристичного страхування. Тому 400 000 грн, які виплатила СК «Арсенал Страхування» склали рівно половину виплаченої суми відшкодування в цілому, а страхова відповідальність по цьому страховому випадку, таким чином, була розділена між двома страховиками.

Туристичне страхування – одна із найважливіших задач мандрівника при плануванні подорожі. Вона гарантує не тільки медичну, юридичну та адміністративну допомогу, але й компенсацію витрат. Наприклад, якщо з людиною на період перебування за кордоном, трапляється якийсь непередбачений випадок, пов'язаний зі здоров'ям, їй доведеться виплатити неймовірну суму за лікування, а ціни на нього, до речі, значно перевищують українські. Тому оформлення медичного страхування – це найоптимальніший варіант економії та особистого захисту.

«Наявність туристичного страхового полісу може не тільки зарадити незапланованим витратам, але інколи навіть врятувати чиєсь життя. Все більше наших співгромадян, які виїжджають закордон, купують туристичні страховки, розуміючи їх необхідність, та починають звертати свою увагу на наповнення таких полісів. Наразі для нас в пріоритеті передові технології, використання яких дозволяє додатково подбати про комфорт і час наших клієнтів. У сучасному світі швидкість дії набуває такої ж важливості, як і якість обслуговування, а значить ми маємо задовольнити ці потреби, пропонуючи зручні інструменти безпеки онлайн», - зауважила Вікторія Чорна, директор з персонального і медичного страхування СК «Арсенал Страхування».

Переваги туристичного страхування від «Арсенал Страхування»

  • територія дії договору – абсолютно різні напрямки на вибір, включаючи весь світ
  • страховка приймається у всіх посольствах
  • провідний світовий медичний Асистанс
  • безкоштовний call-back за кордон
  • членство в Асоціації лідерів туризму України
  • в страховий захист на час перебування закордоном можна включити активний відпочинок (не всі компанії включають ризики активних видів спорту в страхове покриття)
  • медичні ризики додатково можна доповнити страхуванням багажу, страхуванням від невиїзду, та навіть від затримки рейсу

СК «Арсенал Страхування» – це компанія, котра завжди йде в ногу з часом, розвивається і удосконалюється. Ми розробляємо оптимальні шляхи взаємодії з клієнтами, тому якість і простота оформлення договорів страхування – один із наших пріоритетів. Придбати поліс туристичного страхування можна, звернувшись в один із найближчих центрів обслуговування СК «Арсенал Страхування», онлайн, або замовивши за телефоном 0 800 60 44 53.

Останні публікації
про все