СК «Арсенал Страхування» відшкодувала автовласнику 655 тис. грн внаслідок викрадення

12.07.2017
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала автовласнику 655 тис. грн внаслідок викрадення

Уявіть, що ви довго мріяли про власну автівку, довго збирали на цю дорогу покупку кошти, і в один звичайний день у вас її просто вкрали. Ваш результат після років тяжкої праці: ні машини, ні грошей. Катастрофа, правда ж? А тепер уявіть ту ж саму ситуацію, але додайте до неї один важливий елемент – поліс страхування КАСКО. Здавалося б, ситуація як і раніше неприємна, бо треба буде владнати купу паперових справ, та є один серйозний позитивний нюанс: ваші гроші до вас повернуться. Адже вам відшкодує втрату страховик, якому ви довірилися.

У квітні 2017 року у м. Львів з нашим клієнтом, власником полісу КАСКО «All Risks», трапився такий неприємний інцидент – у нього викрали автівку Mazda 6, 2016 року. Компанія відшкодувала цю втрату в повному обсязі та згідно встановлених термінів. Сума збитку склала 655 тис. грн.

Нагадаємо, що не так давно ще один наш клієнт отримав 500 тис. грн. відшкодування, внаслідок короткого замикання проводки.

Дізнатися більше про КАСКО «All Risks» допоможуть наші спеціалісти: arsenal-ic.ua

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все