СК «Арсенал Страхування» відшкодувала аграрній компанії 1,4 млн. грн.

14.12.2015
СК «Арсенал Страхування» відшкодувала аграрній компанії 1,4 млн. грн.

У грудні 2015 р. страхова компанія «Арсенал Страхування» виплатила українській аграрній компанії 1,4 млн. грн. за ризиком «Пожежа». Інцидент стався в жовтні поточного року в Миколаївській області під час польових робіт.

Вогонь вщент знищив трактор New Holland 2013 року випуску. Попередньою причиною пожежі фахівці-пожежотехніки називають розгерметизацію паливопроводу в результаті пошкодження.

Сільськогосподарська техніка компанії була застрахована за спеціальною програмою. Умови страхування передбачають виплату страхового відшкодування в розмірі страхової суми з урахуванням здешевлення за час дії договору та франшизи, незалежно від причини займання.

«Програма страхування сільськогосподарської техніки покриває всі можливі ризики, в тому числі пошкодження або повне знищення транспортного засобу від пожежі, стихійних лих, інцидентів на полі, нападу тварин та інших ризиків, - зазначив директор Департаменту врегулювання збитків СК «Арсенал Страхування» Заурбек Хетагуров. - Це найбільш вигідний варіант страхування для фермерів і аграрних компаній, чия техніка на період збору врожаю перебуває у зоні ризику».

Фахівці компанії відзначають, що в період збирання зернових відзначається сплеск пожеж сільськогосподарської техніки. За даними Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту у кожній 15-ій пожежі відбувається пошкодження або повне знищення одиниці техніки.

Миколаївська область займає 11 місце в рейтингу областей за кількістю пожеж (2 168 пожеж за 2014 рік). При цьому в «сезон» у Головному управлінні ДСНС Миколаївської області зазначають від 20 до 50 загорянь за тиждень. Основна причина – постійні високі температурні показники, а також недотримання правил пожежної безпеки.

Останні публікації
про все