СК «Арсенал Страхування» відкрила два нових підрозділи

24.11.2015
СК «Арсенал Страхування» відкрила два нових підрозділи

Страхова компанія «Арсенал Страхування» в межах своєї стратегії регіонального розвитку відкрила два нових представництва — у Києві за адресою вул. Гаркуші, 7 та в Івано-Франківську за адресою вул. Солом'янська, 33.

Звернувшись в ці представництва, клієнти можуть отримати не тільки консультації зі страхування, а й дізнатися детально про кожен страховий продукт, укласти договори страхування або, в разі настання страхового випадку, подати заяву на виплату страхового відшкодування. Додатково клієнти Компанії можуть бути проінформовані про спільні партнерські програми з банками та автоімпортерами.

Компанія «Арсенал Страхування» тісно співпрацює з партнерами та бере участь в безлічі акцій, які дозволяють клієнтам скористатися вигідними пропозиціями купівлі автомобілів різних брендів в кредит. Збільшення ринкової частки на ринку автострахування є одним із стратегічних фокусів Компанії. Саме тому умови страхування нових автомобілів по КАСКО, в тому числі кредитних автомобілів, забезпечують дійсно цікаву економічну вигоду для клієнтів.

«Відкриття нових підрозділів дозволить компанії значно розширити географію прийнятих ризиків і спектр страхових продуктів, а також збільшити клієнтську базу і розширити портфель найбільш масових видів страхування, таких як автострахування та страхування майна, — заявив Голова Правління «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв. — У наших планах на 2016-й рік — розвиток існуючих та створення нових підрозділів з метою наближення страхових послуг до споживачів та підвищення якості обслуговування».

На сьогодні в Івано-Франківській області вже діють три підрозділи СК «Арсенал Страхування». У Києві функціонують чотири підрозділи компанії.

Сумарно регіональна мережа компанії налічує понад 50 підрозділів по всій території України.

Останні публікації
про все