СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019: переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій та показала приріст 15%

4 хв. 25 липня 2019
СК «Арсенал Страхування» у першому півріччі 2019: переступила рубіж у 1 млрд грн зібраних страхових премій та показала приріст 15%

Обсяг валових страхових премій СК «Арсенал Страхування» за перше півріччя 2019 року перевищив 1 млрд грн. Кількість укладених договорів за період досягла 440 тисяч, таким чином, приріст склав 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найбільш значущих результатів компанія досягла в пріоритетному для себе сегменті автострахування. Обсяги продажів КАСКО зросли на 33,6% та склали 383,1 млн грн. Послугами КАСКО скористалися близько 7 300 приватних автовласників і 4 000 корпоративних клієнтів. Премії з ОСЦПВ виросли на 7,4% і склали 80,5 млн грн.

Сергій Авдєєв, Голова Правління: «Арсенал Страхування» - компанія зі 100%-м українським капіталом – входить в ТОП-3 страховиків, яким віддають перевагу українці. Результати роботи в першому півріччі показують, що ми продовжуємо зміцнювати ринкові позиції. Наш портфель достатньо диверсифікований. Добровільні види страхування (КАСКО, страхування майна, медичне страхування колективів та інші види) складають 91,4% від усього обсягу премій, обов'язкові види - 8,6%. Драйвер зростання - персоналізований підхід до клієнтів, грамотна андеррайтингова політика і збалансований портфель продуктів. Це дозволяє не тільки конкурувати, а й вигравати у компаній з іноземними інвестиціями».

Компанія продовжує активно розвивати напрямок digital-insurance – органічний приріст онлайн продажів склав + 50%. Серед продуктів, які клієнти компанії купували через сайт, - ОСЦПВ, туристичне страхування і експрес-страхування майна.

СК «Арсенал Страхування» демонструє не тільки зростання премій, а й високу динаміку виплат. За 1 півріччя 2019 року страховик відшкодував збитки своїм клієнтам на суму 263,1 млн грн, при цьому 71% (187,5 млн грн) склали виплати зі страхування КАСКО, а 16% (41,9 млн грн) - виплати за ОСЦПВ. Зокрема, компанія врегулювала низку великих збитків щодо майна корпоративних клієнтів, в їх числі 8,3 млн грн страхового відшкодування збитків від пожежі зерносушарки на території сільгосппідприємства і 32 млн грн за збитком, пов'язаним з крадіжкою насіння і засобів захисту рослин на складі.

Компанія суттєво збільшила активи - вони склали 1 млрд 964 млн грн. Це на 46,4% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Кількість грошових коштів та їх еквівалентів становить 468,3 млн грн (+ 18%). У свою чергу, страхові резерви за перше півріччя зросли на 48,3% і перевищили 1 млрд. 140 млн. грн.

Компанія виконує всі нормативи Регулятора щодо забезпечення платоспроможності, ліквідності та якості активів.

«Ми досить консервативні у своїй інвестиційній стратегії і для покриття резервів використовуємо виключно високоліквідні активи: депозити в державних і міжнародних банках з високим рейтингом фінансової стійкості, а також облігації Міністерства фінансів України. Наприклад, частка депозитів, розміщених в державних банках, становить 44% від загальної суми вкладів компанії». - коментує Дмитро Тимошенко, фінансовий директор СК «Арсенал Страхування».

Фактичний запас платоспроможності компанії складає 344,8 млн грн і перевищує нормативний на 28,3%, що дозволяє виконувати всі зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року фактичний запас платоспроможності виріс на 7,6%.

Про компанію

СК «Арсенал Страхування» входить у ТОП-3 найбільших страхових компаній України та є №1 серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 2 млн. грн. Середній термін виплат щодо масових збитків не перевищує 5-ти робочих днів. Партнерами української компанії є найсильніші європейські страховики Hannover Re, Polish Reinsurance Company, SCOR SE, Gen.

arsenal-ic.ua

facebook

Останні новини та статті