СК "Арсенал Страхування" пiдвела пiдсумки роботи за 6 мiсяцiв 2015 р.

09.09.2015
СК

Компанія продемонструвала позитивну динаміку основних фінансових показників, наростивши страхові премії на 22% і виплативши на 58% більше страхових відшкодувань.

У першому півріччі 2015 року загальна сума валових страхових платежів компанії склала 347 млн. грн. Ріст платежів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 22,3% відповідає середньоринковому рівні. За усіма ключовими лініями бізнесу кількість зібраних страхових платежів у порівнянні з 6 – ти місяцями 2014 збільшилася. Так, у страхувані майна приріст склав 256,6%; у медичному страхуванні - 82,7%; по ОСЦПВ - 41%; по КАСКО - 25,9%.

Кількість страхових виплат у порівнянні з минулорічним результатом збільшилися на 57,8% - з 57,9 млн.грн. до 91,3млн. грн. Найбільші страхові відшкодування СК «Арсенал Страхування» виплачувала за договорами страхування майна. Як наслідок, за підсумками 1 кварталу 2015 року компанія стала всеукраїнським лідером виплат по даному виду.

Найбільшими страховими виплатами СК у першому півріччі стали: 5,7 млн. грн. - за застрахований товар в магазині побутової техніки, який був знищений пожежею; 2,4 млн. грн. - страхові відшкодування в результаті крадіжки застрахованого обладнання, що знаходився в лізингу. Обидві виплати були здійснені на адресу великих корпоративних клієнтів компанії.

Традиційно, крім виплат по майну, мали місце великі відшкодування за договорами КАСКО. Найбільші з них стосувалися автомобілів преміум-сегменту: 1 950 000 грн. - По викраденню автомобіля LandRoverRangeRover; 1 млн. Грн. - по повній загибелі автомобіля BMW X5M в результаті ДТП.

Загалом упродовж першого півріччя страхові виплати отримали близько 3 500 страхувальників на загальну суму 45,2 млн.грн. за договорами КАСКО; 1 500 постраждалих на загальну суму 12 200 000 грн за полісами ОСЦПВ; 2 800 клієнтів на загальну суму 23 200 000. грн за договорами страхування майна.

Компанія пильно стежить за рівнем задоволеності своїх клієнтів, фокусуючись на головній операційній перевазі - швидкості виплат. На сьогоднішній день всі масові збитки врегульовуються максимум протягом 5-ти робочих днів. Щоденний обсяг виплат страхових відшкодувань в компанії налічує близько 650 тис. грн. за всіма видами страхування.

Клієнтська база СК «Арсенал Страхування» налічує 3,6 млн. Клієнтів. Найбільшими корпоративними клієнтами страховика є: «Запоріжсталь», «Фоззі Груп», група компаній «Фокстрот», Корпорація «ГленкорГрейнУкраїна», НАЕК «Енергоатом», «Терра Фуд», «Центренерго», «Дніпроспецсталь», «Ельдорадо», «VARUS " та інші.

Активи компанії збільшилися у порівнянні з двома кварталами 2014 року на 17,9% і склали 403 млн. грн. Компанія сформувала 209 400 000 грн. страхових резервів, які представлені високоліквідними активами. Основна частина резервів - це грошові кошти в національній та у вільно конвертованій іноземній валюті на поточних і депозитних рахунках. Залишки коштів на рахунках компанії в порівнянні з півріччям 2014 року зросли на 8% і склали 152 300 000 грн. станом на 30 червня 2015 року.

Страхові резерви розміщені в надійних банківських установах, в числі яких: «Укрексімбанк», «Ощадбанк», «UnicCreditBank», «Кредобанк», «ОТР банк», «ПУМБ», «Укргазбанк» та ін. СК «Арсенал Страхуваня» дотримує усі критерії і фінансові нормативи ліквідності, достатності та диверсифікації активів відповідно до вимог чинного законодавства України. Фактичний запас платоспроможності страхової компанії склав 168 500 000 грн., Що на 72,6 млн грн. перевищує мінімально допустимий показник.

Страховик має велику кількість банківських акредитацій. Більше 40 банків довірили страхування свого заставного майна компанії "Арсенал Страхування".

«Наші стратегічні цілі залишаються незмінними: ми плануємо не тільки утримувати зайняті позиції, але й увійти в трійку лідерів по всіх пріоритетних для нас видах страхуваня. Ключевим для нас є ринок КАСКО», - коментує плани компанії Голова Правління СК «Арсенал Страхування» Сергій Авдєєв .

Як і раніше, компанія не користується послугами найманих ТОП-менеджерів. Управління по всіх вертикалях бізнесу здійснюється безпосередньо власниками.

СК «Арсенал Страхування» за обсягом страхових премій є компанією №1 на вітчизняному ринку серед страхових компаній з українським капіталом.

Останні публікації
про все