СК «Арсенал Страхування» підвела підсумки 2015 року - темп зростання премій, завдяки класичним видам, склав 140,8%

5 хв. 17 березня 2016
СК «Арсенал Страхування» підвела підсумки 2015 року - темп зростання премій, завдяки класичним видам, склав 140,8%

Концентрація українського страхового ринку з кожним роком зростає і відбувається за рахунок перерозподілу премій на користь більших і надійніших страхових компаній. Так, компанія «Арсенал Страхування» продемонструвала позитивну динаміку страхових премій - темп зростання в 2015 році склав 140,8%.

Основні результати діяльності СК «Арсенал Страхування» за 2015 рік:

  • зібрано 882,5 млн грн страхових премій (+ 40,8%)
  • страхові резерви склали - 196,6 млн грн
  • урегульовано понад 32 тис. страхових подій, за якими виплачено 257 млн грн страхових відшкодувань (у 2 рази більше, ніж у 2014 році)
  • укладено понад 3 млн договорів страхування

Станом на 1 січня 2016 року розмір активів склав 407,8 млн грн. Власний капітал компанії збільшився до 170,3 млн грн, що на 2,2% більше, в порівнянні з 2014 роком.

Компанія продовжує політику зрівноваженого управління структурою страхового портфеля. За підсумками 2015 року понад половини всього обсягу страхових премій складають страхування майна (31%) і страхування КАСКО (22%). Збільшилася частка страхування вантажів та багажу з 5% до 15%, що було обумовлено залученням ряду нових великих корпоративних клієнтів з аграрного сектора. ОСАГО і медичне страхування займають практично ті ж частки, що і в 2014 році - 8% і 4% відповідно.

Компанія входить в ТОП-5 зі страхування КАСКО та успішно зберігає позиції одного з провідних страховиків, починаючи з 2013 року. Велика частина портфеля по КАСКО - 198,2 млн грн премій і 99,3 млн грн виплат - припадає на договори з фізичними особами.

У свою чергу, частка коробкових продуктів у загальному обсязі страхових премій компанії становить 31%, з яких 78% припадає на страхування майна - 214,75 млн грн, і становить 76% від частки платежів зі страхування майна в цілому. Традиційно всі коробкові продукти компанії реалізуються через роздрібні мережі великих рітейлерів та банків.

— «Ми успішно закінчили ще один рік і впевнено рухаємося до своєї глобальної мети - стати провідним страховиком на українському ринку», - заявив Сергій Авдєєв, Голова Правління «Арсенал Страхування». — «Фінансові результати показують, що 2015 рік був прибутковим для компанії. Бізнес активно розвивається в ключових напрямках нашої стратегії та входить в 2016 рік з поліпшеними показниками задоволеності клієнтів. Ми розраховуємо на підтримку цієї позитивної динаміки в довгостроковій перспективі».

У 2015 році компанія успішно реалізувала заплановані продуктові запуски та істотно розширила власну регіональну мережу, відкривши нові центри продажів у містах Західного регіону. Сьогодні загальна кількість відділень регіональної мережі становить понад 50 центрів по всій Україні.

Важливою подією для майбутнього розвитку компанії стало отримання членства в Європейській Бізнес Асоціації (EBA). Цей стратегічний крок відкриває можливості для взаємодії з вітчизняними та зарубіжними партнерами, вирішення актуальних завдань страхової сфери та поліпшення інвестиційного клімату в країні.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис. грн. Середній термін виплат по масовим збиткам не перевищує 5-ти робочих днів

Останні новини та статті