СК «Арсенал Страхування»: огляд важливих подій весни 2016

27.05.2016
СК «Арсенал Страхування»: огляд важливих подій весни 2016

Весна 2016 року для СК «Арсенал Страхування» була плідною для співпраці та багатою на події. Впродовж березня, квітня і травня 2016 року відбулися презентації, гонки та тест-драйви нових моделей автомобілів офіційних дилерів у різних куточках України: Львів, Тернопіль, Суми, Запоріжжя, Одеса. СК «Арсенал Страхування» виступила офіційним спонсором заходів, у рамках яких були проведені акції та розіграші призів. У ході подій ми поспілкувалися з партнерами, клієнтами та гостями, провели інформативні бесіди по страхуванню та відповіли на актуальні питання споживачів страхових послуг.

5 березня двері найбільших автосалонів «Джерман Авто», «ТерКо Авто» Тернополя відкрилися для всіх охочих пройти тест-драйви на найкращих автомобілях: Peugeot, Ford, Nissan, Skoda, Suzuki, Volkswagen. Організатори заходу доклали максимальних зусиль, щоб зробити для гостей справжнє свято, залучивши навіть симфонічний оркестр Тернопільської обласної філармонії. Всередині автосалону відбулася виставка картин та фоторобіт тернопільських митців, різноманітні майстер-класи.

Серед відвідувачів відбувся розіграш чудових призів: вікенд в Карпатах, вечеря на двох, автомобіль з водієм, сертифікати на 800 грн, сервіс і запчастини на СТО та багато іншого. Також клієнти могли ознайомитися з умовами фінансування та страхування автомобілів від партнера СК «Арсенал Страхування».

Знаковою для нас подією, що відбулася у Львові цієї весни 24-27 березня став 17-й Lviv Fashion Week. СК «Арсенал Страхування» виступила в якості офіційного партнера такого важливого для світу моди заходу. Подія була грандіозною. Покази, шоуруми, лекції та презентації охопили ціле місто, адже відбувалися на кількох локаціях: в міжнародному аеропорті «Львів», «Ринку зброї під Арсеналом» та Національному музеї ім. Андрія Шептицького. Приємно долучатися до таких цікавих мистецьких перфомансів і слідкувати за усіма новинками моди.

16 квітня 2016 в Запоріжжі відбулася презентація нових марок автомобілів компанії Mercedes-Benz – позашляховика GLS і абсолютно нової автівки E-Class. Представники СК «Арсенал Страхування» були присутні на заході та одними з перших побачили ці «чуда техніки». Ось які коментарі ми від них отримали: «Про Е-Class можна сміливо сказати, що він є прикладом зовсім нового рівня в автомобілебудуванні. Доступність елементів оснащення залежить від моделі автомобіля та обраної його конфігурації. Компанія Mercedes-Benz також зосередила свої сили на тому, щоб сформувати такий Е-Class, котрий би підійшов для кожного персонально.

У свою чергу, новий позашляховик GLS вражає не менше. Це автомобіль преміум-класу, єдиний у європейському сегменті семимісний гігант. В ньому гармонійно поєднуються комфорт та естетика і це одразу помітно з вигляду салону».

24 квітня у м. Суми, в ТЦ «Мануфактура» відбулася презентація абсолютно нової моделі автомобілів Hyundai ELANTRA. СК «Арсенал Страхування» виступила офіційним спонсором заходу.

Відтак і жителі України змогли побачити і власноруч протестувати нове авто, що вже набуло великої популярності у багатьох країнах світу. Міжнародний експертний онлайн-ресурс YIBADA, що користується популярністю серед автодилерів та покупців, віддав першість новому Hyundai Elantra в рейтингу автомобілів по показниках безпеки та впливу на екологію.

На презентації відвідувачі мали можливість взяти участь в тест-драйві та виграти сертифікат на оформлення поліса по повному КАСКО від СК «Арсенал Страхування».

26 квітня у Львові в автосалоні «Галичина-Авто» презентували Mercedes-Benz GLS та E-Class у форматі мистецького перфомансу.

Ми багато років співпрацюємо з офіційним дилером «Mercedes» в Україні і можемо твердити, що автомобілі цієї марки користуються великим попитом на ринку продажів. «Можна сказати, що ці машини є витвором мистецтва і в них є душа», – розповідає про власну інтерпретацію дизайнер автомобілів Мирон Катаран. А наш партнер і генеральний директор ПАТ «Галичина-Авто» Надія Зінкевич на презентації зазначила, що GLS та E-Class можна назвати найвищою досконалістю.

Ще одні весняні вихідні 14-15 травня стали знаковими для СК «Арсенал Страхування», адже ми взяли участь в пробігу ексклюзивних і вишуканих автівок Super Cars Run в Одесі та виступили офіційним страховим партнером партнером події.

Безліч бажаючих приїхали подивитись на гонки та випробувати свої власні сили. Але саме завдяки нашому партнеру, чудовому автогонщику Сергію Скрипці та його команді, була здобута перемога на ABT Sportsline Ukraine. Завзяті гонщики за кермом найкращих марок автомобілів Audi підкорили не тільки трасу, а й увагу та захоплення глядачів.

В той час клієнти могли ознайомитися з умовами фінансування та страхування автомобілів від партнера СК «Арсенал Страхування» та виграти чудові призи: автосигнализацію Benish Guard у рамках продукту КАСКО.

СК «Арсенал Страхування» висловлює вдячність своїм співробітникам, партнерам, клієнтам та усім, хто долучився до цих яскравих і насичених весняних подій. Ми старанно працюємо і розвиваємо сферу страхування в Україні, тому намагаємось максимально контактувати зі своїми клієнтами і стежити за їхніми зацікавленнями і потребами. Тому проведення таких заходів дуже важливе для нас, бо СК «Арсенал Страхування» - НАДІЙНА, ВІДКРИТА, СВОЯ!

Останні публікації
про все