СК «Арсенал Страхування» найбільшою кількістю голосів знову переобрана до Президії МТСБУ

19.04.2018
СК «Арсенал Страхування» найбільшою кількістю голосів знову переобрана до Президії МТСБУ

СК «Арсенал Страхування» найбільшою кількістю голосів знову переобрана до Президії МТСБУ

18 квітня 2018 року відбулися загальні збори членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) під головуванням Сергія Авдєєва, на якому способом пакетного голосування був обраний новий склад Президії.

За результатами голосування найбільшу підтримку учасників ринку отримала СК «Арсенал Страхування»: цілих 40 голосів з 51 компанії (78% від загальної кількості). Таким чином, був переобраний склад нової Президії МТСБУ. В цілому, із запропонованого переліку компаній, узгодженого всіма асоціаціями страховиків, членами Президії були обрані наступні 7 компаній: СК «Арсенал Страхування», «АХА Страхування», «Альфа Гарант», «УНІКА», «Українська страхова група», «PZU Україна» і «Юнівес». Також 2 компанії були обрані кандидатами в члени Президії: НАСК «Оранта» і «ІНГО Україна».

Крім цього, в ході засідання були заслухані доповіді Президента МТСБУ і Голови Ревізійної Комісії, внесені зміни в систему штрафів ЦБД МТСБУ за некоректне внесення полісів Автоцивілки в ЦБД, і було запропоновано введення обов'язкового прямого врегулювання.

«Те, що наша компанія отримала величезний вотум довіри колег по ринку ОСЦПВ, є наслідком прогресивної політики «Арсенал Страхування». На жаль, страховики виявилися поки не готовими до введення обов'язкового прямого врегулювання. Сподіваюся, що вже на наступних зборах ми зможемо затвердити цю систему», - прокоментував зміни Сергій Авдєєв, Голова Правління СК «Арсенал Страхування», Президент МТСБУ.

Нагадаємо, що МТСБУ - це єдине об'єднання страховиків, яке здійснює врегулювання обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам (ОСЦПВ). Основними завданнями організації є створення високо функціонуючого, прозорого страхового ринку і виведення його на рівень європейських стандартів.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-ic.ua) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1,3 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все