СК «Арсенал Страхування» нагороджена званням «Виплата року» за версією журналу «Бізнес»

04.05.2018
СК «Арсенал Страхування» нагороджена званням «Виплата року» за версією журналу «Бізнес»

СК «Арсенал Страхування» нагороджена званням «Виплата року» за версією журналу «Бізнес». Незалежне видання «Бізнес» протягом місяця проводило онлайн-голосування за кращих гравців страхового ринку у різних категоріях. СК «Арсенал Страхування» увійшла в перелік найкращих компаній у номінаціях: «Автостраховик року», «Корпоративна безпека», та посіла перше місце в категорії «Виплата року».

«Завдяки високій довірі та прихильності клієнтів, компанія зайняла 1 місце в номінації «Виплата року». Ми докладаємо значних зусиль для підтримки високого рівня обслуговування клієнтів, тому ця нагорода і визнання є свідченням того, що ми рухаємося у правильному напрямку», - прокоментував Сергій Авдєєв, Голова Правління СК «Арсенал Страхування».

Нагадаємо, що в минулому році компанія відшкодувала клієнтам 323 млн. грн. Одними з найбільших в категорії автострахування стали виплати в розмірі 2,7 млн. грн. та 3 млн. грн., здійснені внаслідок повного згорання автомобілів Porsche Cayenne та BMW X5. Автівки були застраховані за договором КАСКО «ALL RISKS». У середньому за тиждень СК «Арсенал Страхування» виплачує 1,6 млн. грн.

Довідка про компанію:

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-ic.ua) - компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1,3 млн. грн. Середній термін виплат по масовим збитків не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все