СК «Арсенал Страхування» – лідер страхування майна фізичних осіб за версією видання «Insurance TOP» в 2016 р.

12.04.2017
СК «Арсенал Страхування» – лідер страхування майна фізичних осіб за версією видання «Insurance TOP» в  2016 р.

Нещодавно журнал «Insurance TOP» провів щорічну презентацію підсумків страхового ринку України за 2016 рік. СК «Арсенал Страхування» стала лідером в номінації «Страхування майна фізичних осіб». Як відомо, за підсумками 2016 року близько 40% всього обсягу страхових премій компанії складають страхування майна, завдяки продажу коробкових продуктів. Також компанія посіла 4 місце рейтингу по страхуванню транспортних засобів КАСКО, ринкова частка компанії по КАСКО становить 7%.

Крім того, СК «Арсенал Страхування» вогшла в ТОП-5 лідерів по зібранним страховим преміям, загальна сума яких за підсумками 2016 року у компанії склала 1,2 млрд. грн.

Яких ще успіхів вдалося досягнути на даний час, розповіла Марина Авдєєва, заступник Голови Правління СК «Арсенал Страхування»: «Сьогодні «Арсенал Страхування» – одна з найбільших страхових компаній України, №1 на ринку серед компаній зі 100% українським капіталом, і має акредитацію більш ніж в 40 провідних банках країни. Компанії віддають перевагу велике число автотрейдерів країни, про що свідчить ринкова частка компанії по КАСКО – 7%, а в її портфелі зацікавлені провідні європейські перестраховики. Сьогодні бренд компанії є одним з найбільш впізнаваних, а рівень задоволеності клієнтів коливається від 95 до 98%».

Ознайомитися із рейтингами детальніше можна за посиланням: https://forinsurer.com/files/file00601.pdf

Нагадаємо, що журнал «Insurance Top» – потужне джерело інформації про український ринок страхування, де, відповідно до офіційної статистики, оприлюднюються рейтинги страхових компаній як по всій Україні вцілому, так і в окремих областях.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 1 млн. грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все