СК «Арсенал Страхування» – лідер страхування майна фізичних осіб за версією видання «Insurance TOP» в 2015 р.

27.04.2016
СК «Арсенал Страхування» – лідер страхування майна фізичних осіб за версією видання «Insurance TOP» в 2015 р.

Нещодавно журнал «Insurance TOP» оприлюднив квартальні рейтинги українських страхових компаній та провів щорічну презентацію для топ-менеджерів. За підсумками, СК «Арсенал Страхування» стала лідером в номінації «Страхування майна фізичних осіб» та ввійшла в ТОП-5 по страхуванню транспортних засобів КАСКО.

Як відомо, за підсумками 2015 року понад половини всього обсягу страхових премій компанії складають страхування майна, включаючи також коробкові продукти.

«Такі позиції для нас – беззаперечний показник стабільності та розвитку компанії, а головне –довіри з боку клієнтів», – зауважує заступник Голови Правління Марина Авдєєва.

«Наша особливість в тому, що ми фокусуємось на традиційних видах і каналах страхування, а своїм успіхом доводимо, що страхування в Україні – цілком актуальна справа».

Ознайомитися із рейтингами детальніше можна за посиланням: http://forinsurer.com/files/file00563.pdf

Нагадаємо, що журнал «Insurance Top» – потужне джерело інформації про український ринок страхування, де, відповідно до офіційної статистики, оприлюднюються рейтинги страхових компаній, як по всій Україні вцілому, так і в окремих областях.

СК «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) — компанія №1 на вітчизняному ринку серед страховиків з українським капіталом. Щодня компанія здійснює страхових виплат на суму понад 900 тис.грн. Середній термін виплати відшкодувань не перевищує 5-ти робочих днів.

Останні публікації
про все