Поліс експрес страхування майна «Літня відпустка»: ти відпочиваєш – а ми вартуємо твій дім

06.06.2017
Поліс експрес страхування майна «Літня відпустка»: ти відпочиваєш – а ми вартуємо твій дім

Попереду літо – час тепла, сонця, цікавих подорожей та відпусток. Червень вже відкрив теплий сезон, а значить, саме пора братися за планування своєї літньої відпустки. А тепер уявіть, коли у вас вже все готово: валізи спаковані, білети в кишені, настрій святковий, ще крок і ви поїдете відпочивати, а ваша квартира чи дім залишаться самі.

Покидаючи свій будинок чи квартиру без нагляду, ми завжди ризикуємо замість безтурботного відпочинку оточити себе тривожними думками: чи все я виключив, коли збирався в дорогу? Чи не забув закрити двері? А раптом щось трапиться за моєї відсутності? Іноді, через власну необачність та недотримання елементарних правил безпеки, ми самі стаємо винуватцями надзвичайних ситуацій. А деколи ситуація складається так, що майно може постраждати внаслідок необережності сусідів (затоплення, пожежа), або природніх явищ (гроза, ураган) .

Саме тому, оцінивши реальну загрозу, з якою можуть зіткнутися наші клієнти, спеціалісти СК «Арсенал Страхування» розробили спеціальну програму експрес страхування майна – «Літня відпустка».

Поліс експрес страхування «Літня відпустка» – це можливість бути на крок попереду від всіляких неприємностей. Зручність та швидкість оформлення, відсутність огляду майна та простий зрозумілий розрахунок платежу – основні переваги даної програми.

Також для того, щоб клієнтам було ще простіше оформити поліс, ми створили додатковий канал продаж через соціальну мережу Facebook. Це зручний механізм, котрий дає можливість за допомогою кількох кліків отримати реальний продукт. Ви можете ділитися цим корисним лайфхаком з друзями, а також слідкувати за коментарями та відгуками інших користувачів. Це дуже зручно в наш час, коли соціальні мережі стали більше, ніж просто розвагою, а широким ресурсом інформації та можливостей.

Що стосується самого продукту, тут все продумано до найбільших дрібниць. Ви можете обирати ті ризики, від яких би хотіли застрахувати себе та своє майно, а незначна сума внеску покриє всі витрати при настанні страхового випадку. Компанія підготувала спеціальну пропозицію для туристів: акційний внесок складає всього 380 грн. для експрес страхування квартири та 390 грн. для експрес страхування будинку з лімітами відповідальності – 100 000 грн. Дана пропозиція діє з червня до жовтня 2017 (включно), а сам поліс буде захищати вашу оселю не лише в високо ризиковий період, а цілий рік з моменту активації – ще один приємний бонус від компанії.

Що можна застрахувати?

  • нерухомість (квартири, дачі, житлові будинки, гаражі, бані, господарські споруди, а також недобудовані об'єкти та будівельні матеріали) без внутрішньої обробки, так звані конструктивні елементи: стіни, підлога, стеля, перекриття;
  • внутрішнє та зовнішнє обладнання квартири/будинку (напр.. плитка, шпалери, двері, навісна стеля, паркет і т.п.)
  • інженерне обладнання (кухня, сантехніка, кондиціонери, системи електро- чи водопостачання)
  • рухомі предмети (меблі, одяг, побутова техніка).

Від чого страхуємо?

  • Пожежа, вибух, удар блискавки
  • Протиправні дії: крадіжка зі зломом, грабіж, умисне пошкодження або знищення майна
  • Стихійні лиха
  • Падіння пілотованих літальних апаратів
  • Сторонній вплив
  • Пошкодження водою у разі затоплення

Можна обрати програму страхування майна відповідно до форми своєї форми власності: «Арсенал-Квартира», або «Арсенал-Будинок», що включає страхування рухомого та нерухомого майна; внутрішнього, зовнішнього та інженерного обладнання, а також відповідальності перед сусідами.

Бережіть себе і затишок свого дому! А ми вам в цьому допоможемо ;) Обирайте програму страхування майна «Літня відпустка» та насолоджуйтеся своїми подорожами!

Останні публікації
про все