Подорож починається з одного «кліка». СК «Арсенал Страхування» за підтримки Airlife впровадила свою IТ-платформу в систему бронювання авіаквитків глобального провайдера Travelport

10.05.2016
Подорож починається з одного «кліка». СК «Арсенал Страхування» за підтримки Airlife впровадила свою IТ-платформу в систему бронювання авіаквитків глобального провайдера Travelport

Наприкінці березня поточного року стартував спільний проект інтеграції ІТ-платформи компанії AIWA в онлайн-рішення для бронювання авіаквитків глобальної дистрибутивної системи Travelport від СК «Арсенал Страхування», яка покликана стати незамінним і зручним помічником для мандрівників і туристів.

Ініціатором цього проекту виступило провідне агентство з продажу авіаквитків Airlife, що займається консолідацією бронювань турагентств по всій території України на основі власного ІТ-рішення, що включає контент авіакомпаній як українського, так і європейського ринків. Супутні послуги, які може отримати клієнт під час бронювання авіаквитка, зараз є пріоритетним завданням для ІТ-рішення агентства. Туристичне страхування є не просто обов'язковою законодавчою нормою, а й гарантією безпечного перебування громадян України за межами країни.

Дане нововведення буде орієнтоване, насамперед, на туристів, які вважають за краще планувати свої подорожі самостійно, хоча туристичні компанії також знайдуть його корисним. Тепер при купівлі авіаквитка досить відзначити галочкою блок «Страхування» і вибрати необхідний страховий поліс: життя, багажу або майна. Так, зробивши всього кілька кліків, можна відразу купити і авіаквитки, і страховку - швидко, зручно і безпечно.

Працюйте з лідерами: Travelport (www.travelport.ua) - провайдер послуг електронної дистрибуції для індустрії подорожей, агентство Airlife (www.airlife.ua) - найбільша компанія в сфері продажів авіаквитків, компанія «Арсенал Страхування» (www.arsenal-strahovanie.com) - один з провідних гравців на ринку страхування в Україні, система AIWA - передова система онлайн страхування.

Останні публікації
про все