Плануєш подорож на новорічні свята? Не забудь придбати поліс експрес страхування майна «Новорічна відпустка»

5 хв. 29 листопада 2016
Плануєш подорож на новорічні свята? Не забудь придбати поліс експрес страхування майна «Новорічна відпустка»

Ось вже й Новий Рік майже на порозі. Традиційно сімейні новорічні свята сповнені радісних турбот і приготувань, але для багатьох українців додаткові зимові вихідні все частіше перетворюються в маленьку подорож. Кожен обирає напрямок мандрівки на свій смак, але логічно, що взимку вибір туристів часто падає на зимовий активний відпочинок. А тепер уявіть, ось у вас вже все готово: валізи спаковані, білети в кишені, настрій святковий... Ще крок і ви поїдете відпочивати, а ваша квартира чи дім залишаться самі.

За статистикою, найбільша кількість пожеж та хатніх крадіжок трапляється саме в період новорічних свят. Якщо співставити загальну кількість пожеж за весь рік, то на зимові свята припадає близько 40%, що пов’язане з необмежним поводженням з вогнем та електричними прикрасами. Тому завжди варто пам’ятати, що навіть коли в вашій оселі відсутня ялинка з гірляндами, ви можете стати прикро враженими, коли повернетеся додому з подорожі. Саме тому, оцінивши реальну загрозу, з якою можуть зіткнутися наші клієнти, спеціалісти СК «Арсенал Страхування» розробили спеціальну програму експрес страхування майна – «Новорічна відпустка».

Поліс експрес страхування «Новорічна відпустка» – це можливість бути на крок попереду від всіляких неприємностей. Зручність та швидкість оформлення, відсутність огляду майна та простий зрозумілий розрахунок платежу – основні переваги даної програми. Ви можете обирати ті ризики, від яких би хотіли застрахувати себе та своє майно, а незначна сума внеску покриє всі витрати при настанні страхового випадку. Компанія підготувала спеціальну пропозицію для туристів: акційний внесок складає всього 380 грн для експрес страхування квартири та 390 грн для експрес страхування будинку з лімітами відповідальності – 100 000 грн. Дана пропозиція діє протягом грудня 2016 і січня 2017, а сам поліс буде захищати вашу оселю не лише в високо ризиковий період, а цілий рік з моменту активації – ще один приємний бонус від компанії.

Що можна застрахувати?

  • нерухомість (квартири, дачі, житлові будинки, гаражі, бані та інші господарські споруди розташовані на земельній ділянці), а саме конструктивні елементи: стіни, підлога, стеля, перекриття;
  • інженерні комунікації (сантехніка, системи опалення, електро- чи водопостачання);
  • внутрішнє та зовнішнє обладнання квартири/будинку (наприклад, плитка, шпалери, двері, навісна стеля, паркет і т.д.);
  • домашне майно (меблі, одяг, побутова техніка).

Можна обрати програму страхування майна відповідно до форми своєї форми власності: «Арсенал-Квартира», або «Арсенал-Будинок», що включає страхування рухомого та нерухомого майна; внутрішнього, зовнішнього та інженерного обладнання, а також відповідальності перед сусідами.

Від чого страхуємо?

  • пожежа, вибух, удар блискавки;
  • протиправні дії: крадіжка зі зломом, грабіж, умисне пошкодження або знищення майна;
  • стихійні лиха;
  • падіння пілотованих літальних апаратів;
  • сторонній вплив;
  • пошкодження водою у разі затоплення.

Бережіть себе і затишок свого дому! А ми вам в цьому допоможемо ;) Обирайте програму страхування майна «Новорічна відпустка» та насолоджуйтеся своїми подорожами на новорічні свята!

Вам може бути цікаво:

Останні новини та статті